Rowenta VU6210 EOLE Compact 3 Kademeli Masaustu Kule Tipi Vantilator - 1830006725

Rowenta VU6210 EOLE Compact Kule Tipi Vantilatör

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 48%
İyi 30%
Ne İyi / Ne Kötü 11%
Kötü 4%
Çok Kötü 7%

Rowenta VU6210 EOLE Compact Kule Tipi Vantilatör İnceleme; yaz aylarında artan serinleme ihtiyaçlarınız için çözüm sunan cihaz, hem performans hem de göz dolduran tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 3 yönlü hava akış teknolojisi ile bulunduğunuz ortamı sizi rahatsız etmeden serinletirken ayarlanabilir ızgara açısı ile daha iyi bir salınım yaratır. Modern ve kolay taşınabilir yapısı sayesinde odanızda şık bir duruş elde edersiniz. Cihaz arka panelinde yer alan kablo saklama alanı ile kötü kablo görüntüsünden kurtulabilirsiniz. Zamanlayıcı, otomatik kapanma gibi daha bir çok özelliği bulunan ürün sayesinde arzu ettiğiniz serinleme hissine sahip olursunuz.

Rowenta VU6210 EOLE Compact Kule Tipi Vantilatör Yorumları


Kuru Hava Üflüyor

Kuru hava üflemekten başka bir işe yaramıyor. Cihaz vantilatörden bile daha kötü bir performansa sahip olduğu için hemen iade ettim. Serinlik hissini yaşamak istiyorsanız daha kaliteli ürünlere bakın.


İdare Eder

İş görmeyecek kadar kötü değil. Ürün kaliteli ve şık duruyor. Üflemesi de ortam boyutuna göre az da olsa fark ettiriyor. Daha fazlasını istiyorsanız klima alın derim.


Dekor için Güzel

Çok bağırdığı için ürünü kullanmak imkansız gibi birşey. 1 ve 2. kademeleri işe yaramıyor. 3. kademe biraz ama onda da sesten duramıyorsunuz. Bunu üreten mühendisler acaba ürünü bir kez olsun kullanmışlar mı merak ediyorum. Şuan salonda sadece dekor olarak duruyor.

Leave a Comment

Rowenta VU6210 EOLE Compact Kule Tipi Vantilatör İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.