Rhion X-T27

Rhion X-T27 Serisi 24V 5Ah Darbeli Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 64%
İyi 11%
Ne İyi / Ne Kötü 5%
Kötü 7%
Çok Kötü 13%

Rhion X-T27 Serisi 24V 5Ah Darbeli Matkap ve tornavida olarak, hızlı uç değiştirme özelliğiyle tadilatlarınızda yüksek performans göstermektedir. Hem delme hem de vidalama işleriniz tek bir alet size yeterli olacaktır. Ürün ile birlikte gönderilen yedek uçlar ve kullanışlı kutusu sayesinde dağınıklıktan kurtulabilirsiniz. 24 Volt güce sahip olan ve güçlü motor gücü sayesinde en zor alanlarda bile duraksamadan çalışan şarjlı darbeli matkap ihtiyaç duyduğunuz her an elinizin altında.

Rhion X-T27 Serisi 24V 5Ah Darbeli Matkap Yorumları

Rhion X-T27 Serisi 24V 5Ah Darbeli Matkap Yorumları

Halis
İnternetten aldım bugün elime geçti. Setli olan içinde lokma takımı tornavidaları metresine kadar vardı. Çantası güzel malzeme kalitesi fena değil. Ev kullanım için yeterli. Voltaj 24v değil 12.2 gibi bi değer çıkıyor voltmetre ile ölçtüm. Fiyatı dolardan çok arttı, daha sonra alacaktım ama fiyatı sürekli dolar yükseldiği için artıyor bende alayım dedim. Setli olan 419, sadece matkap halinde 269 lira ihtiyacı olan profesyonel olmayan ev kullanıcıları alabilir.
Mehmet
Orta performansa sahip ev kullanıcıları tarafından alınacak bir üründür. Darbeli olması ürüne artı bir değer katıyor. Vidalama ve delme işleriniz için tek bir ürün yetiyor. Öyle aman aman güçlü bir makine değil ama delmediği birşey olmadı şimdiye kadar.
Emre
Uygun fiyatlı bir ürün arayanlar için yeterli donanıma sahip. Almadan önce çok tereddüt ettim ama senede bir kullanacağım bir ürünede daha fazla para vermek istemedim. İndirimden 189 lira gibi bir fiyata aldım. Kutusu olması derli toplu durması adına güzel olmuş. Bu fiyatlara bulursanız alın derim.

Leave a Comment

Rhion X-T27 Serisi 24V 5Ah Darbeli Matkap İncelemeleri

Rhion X-T27 Serisi 24V 5Ah Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.