Regal RAC 5018 18000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Regal RAC5018 18000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 71%
İyi 5%
Ne İyi / Ne Kötü 24%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Regal RAC5018 18000 BTU Inverter Klima

Regal RAC5018 18000 BTU Inverter Klima; uygun fiyatı, servis ağı ve performansı ile klima markaları listelerinde kendine yer edinmeyi başaran markaya ait klima modelleri fiyat performans ürünü olarak değerlendirilmektedir. İnverter alt yapısı kullanılan ürün hem yaz hem de kış aylarında ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetiyor.

Performans ve enerji verimliliği ile kullanıcıların beğenisini kazanan ürün her mevsimde sorunsuz çalışarak kendini ispatlıyor. Vestel garantisi ve servis ağıyla hiç bir zaman sorun yaşamazsınız. Alerjisi olan kullanıcıları da düşünen Regal mühendisleri tarafından geliştirilen filtre sistemi sayesinde bulunduğunuz ortam havası sürekli yenilenerek daha temiz bir hava imkanı sunar. Özellikle evde evcil hayvan besleyenler için ideal bir hava temizliği sağlar. Çok kademeli üfleme seçeneği ve farklı kullanım modlarına sahip olan klima modeli odanızın her köşesini eşit bir şekilde hava dağıtır. Böylece odanızın her yeri aynı ısı oranına sahip olur. Klima almayı düşünüyorsanız Regal RAC5018 18000 BTU Inverter Klima yorum larına göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Regal RAC5018 18000 BTU Inverter Klima Yorumları


Uygun Fiyatlı Sorunsuz Klima

Yaz ve Kış tüm ihtiyacınızı görecek kapasiteye sahip uygun fiyatlı bir klima arıyorsanız, başka markalara bakıp ta kafanızı karıştırmayın. 2 senedir sorunsuz kullanıyorum ve gayet memnunum.


Sessiz ve Kaliteli

Sessiz ve kaliteli ürün. Başka markalar o kadar pahalıyken fiyatı gayet cazip. Servis 200 lira karşılığı garantiyi uzatıyor. Bir sezon kullandım ve olumsuz bir yanını görmedim.


Orta Seviye

Fazla kullanmadığımız yazlık için aldığımız ürün. Antalyanın sıcağında çok performans gösterdiğini söyleyemem. Orta seviye bir ürün olarak değerlendirilebilir.

Leave a Comment

Regal RAC5018 18000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.