Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W(S) Premium Serisi 18.000 Btu inverter Klima

Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W 18000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 12%
Ne İyi / Ne Kötü 18%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W 18000 BTU Inverter Klima Hakkında

Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W 18000 BTU Inverter Klima Yorum; ister yaz ister kış aylarında ihtiyacınız olan ısıtma ve soğutma çözümleri için üstün performans sergileyen ve A++ enerji sınıfı ile tasarruf odaklı bir performans sergileyen klima modeli, verimliliği arttırarak elektrik sarfiyatını minumuma indirmektedir. Kendi kendini temizleme özelliği bulunan klima filtre sistemi ile klimanız kapandıktan sonra temizleme işlemi kendiliğinden gerçekleşir. Bu şekilde kötü koku ve küf gibi olumsuz etkenlerin de önüne geçmiş olacaksınız. Inverter altyapısı sayesinde daha hızlı ve performanslı çalışan bir sisteme sahip olan cihaz bulunduğunuz ortam ısısını isteğinize göre anında değiştirir. Belirlenen ortam ısısına ulaştıktan sonra enerji tasarrufu moduna geçen cihaz böylelikle boş yere enerji tüketimine neden olmaz.

Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W 18000 BTU Inverter Klima Yorum; tek tuş ile programlama ve hava akış denge kontrolü yapan inverter motorlar, havayı tek noktaya toplamak yerine 3 ayrı noktaya ulaştırarak her yere eşit şekilde hava dağıtarak odanızın her köşesini aynı şekilde soğutur veya ısıtır. İçerisinde bulunan filtre sistemi sayesinde bakteri ve alerjiye neden olacak bir çok olumsuzluğu yok eder. Bu sayede odanızın hava kalitesi her zaman daha yüksek kalır. 4 farklı zaman ayarı bulunan cihazda, hafızaya alabileceğiniz 28 program sayesinde farklı günler için farklı seçenekleri önceden belirleyebilirsiniz.

Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W 18000 BTU Inverter Klima Yorumları


Her Açıdan İyi

Ürün gerçekten her açıdan takdir edeceğim bir ürün oldu. Yaz sezonu boyunca kullandım ve en ufak bir sorun ile karşılaşmadım. Antalya gibi sıcak ve nemli olan bir şehirde yaşıyorsanız en üst düzey bir performans istiyorsunuz doğal olarak. Salonumuz için yeterli oldu. Nem alma özelliği de güzel. Diğer klimamız ile yapış yapış olurken bu klima da bu sorunla hiç karşılaşmadık.


Başka Markaya Bakmayın

Paranızın karşılığını alabileceğiniz klima arıyorsanız Mitsubishi kalitesinden vazgeçmeyin. İsim yapmış bir çok markadan daha performanslı ürünler sunuyor. Alın pişman olmayın.


Soğutma Hızlı

1 hafta oldu kurulum yapılalı. Soğutması hızlı ve etkili. Umarım fatura da bu kadar iyi olur. Duvarda sonradan yapılan yalıtımın hafif titremesi dışında ses olayı da yok denilecek kadar az.

Leave a Comment

Mitsubishi Heavy SRK50ZS-W 18000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.