Mitsubishi Heavy SRK71ZM-S 24000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Mitsubishi Heavy Diamond SRK71ZM-S/M 24000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Mitsubishi Heavy Diamond SRK71ZM-S/M 24000 BTU Inverter Klima Yorum; A++ enerji sınıfına sahip olan Heavy serisi klimalar, üstün performansının yanı sıra düşük enerji tüketimi ile de öne çıkıyor. DC inventer teknolojisine sahip olan dış ünitesi sayesinde istenilen ısı seviyesine ulaştıktan sonra motoru fazla yormadan çalışır ve minumum enerji ile maxsimum verimlilik sağlar. 3 ayrı hava salınımı bulunan iç ünitesi odanızın her açısına eşit şekilde hava salınımı yaparak her köşenin aynı şekilde ısınmasını ve soğumasını sağlar. Otomatik hava akımı sağlayan değişken motorları ile arka planda sessiz ve performans odaklı çalışmaya devam eder. Hareket odaklı sensörleri sayesinde odanızda hareket olmadığı zamanlarda bekleme moduna geçerek boş yere enerji tüketimi yapmaz. Bekleme moduna geçtikten sonra 12 saat boyunca hareket algılanmazsa klima kendiliğinden kapalı konuma geçer.

Mitsubishi Heavy Diamond SRK71ZM-S/M 24000 BTU Inverter Klima İnceleme; gelişmiş filtre sistemine sahip olan klimanın iç ünitesinde kendi kendini temizleme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik klima kapandıktan sonra kendiliğinden devreye girer ve temizleme işlemi kendiliğinden gerçekleşir. Bu eşsiz özellik sayesinde klimanız her zaman temiz kalır ve alerjiye etki edecek tüm bakteriler temizlenerek odanıza daha temiz ve ferah bir hava salınımı yapar. Turbo mod özelliğinin yanı sıra üründe talebinizi karşılayacak bir çok fonksiyon bulunmaktadır. Sunulan tüm fonksiyonlar kullanıcı talebi doğrultusunda sizin belirleyeceğiniz kriterlere göre değişmektedir.

Mitsubishi Heavy Diamond SRK71ZM-S/M 24000 BTU Inverter Klima Yorumları


Her Açıdan Mükemmel

Yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz bir klima arıyorsanız kesinlikle almalısınız. Mitsubishi klimalarda sunulan özellikler daha bir çok marka tarafından keşfedilmemiş bile. Her açıdan yaz kış ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürün.


Sorunsuz

2 haftadır kullandığım bir ürün. Varlığı ile yokluğu belli bile değil. Tek ayarla arka planda sessizce işini yapıyor. Tavsiye ederim.

Leave a Comment

Mitsubishi Heavy Diamond SRK71ZM-S/M 24000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.