Maxstar Turbo Tools 24V Matkap

Maxstar Turbo Tools 24V Şarjlı Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 61%
İyi 16%
Ne İyi / Ne Kötü 6%
Kötü 5%
Çok Kötü 12%

Maxstar Turbo Tools 24V Şarjlı Matkap, 20 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastik delme ile her türlü vidalama uygulamasında üstün kontrol ve hassaslık sağlar. Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrol seçimi yapabilirsiniz. Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır ve işlem yaptığınız yüzeyi rahat görmenizi sağlar. Aşırı yük koruması sayesinde, zorlamalarda ve sıkışmalarda kullanıcı güvenliği ve makinanın zarar görmemesi için otomatik kapanır, tetiğe tekrar basıldığında çalışmaya başlar. Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı kabza ile titreşimi çok az hissedebilirsiniz. İki vitesli çelik şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken hız ve sağ-sol dönüş ayarı yapabilirsiniz. Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlarsınız.

Maxstar Turbo Tools 24V Şarjlı Matkap Yorumları

Maxstar Turbo Tools 24V Şarjlı Matkap Yorumları

Özkan
Bende yeni sipariş verdim. 1 aydır değişik markalara bakıyorum. Fiyatlar 250-260 civarı, bunu buldum bende. Diğer markalara göre biraz daha iyi geldi bana. Zaten amatör işler için fazla bile. Ben 180 tl ye aldim.
Seçkin
Bu satın aldığım 3. makine. Diğer ikisinden istediğim verimi alamadım ve kısa sürede bozuldu. Genellikle bağ bahçe işlerinde kullanıyorum. İlk deneyimlerim bu matkabın iş göreceğini gösterdi bana. Performansı güçlü ve çalışmasında sorun olmuyor. Şarjı idare edecek kadar iyi. Uzun süre kullanırım diye düşünüyorum.
Yener
Ürün tam olarak ev kullanımı için ideal. Tahta vidalama ve delme işini sorunsuz yapıyor. Çok zorlu işlemler yapmayacaksınız gönül rahatlığı ile bu ürünü alabilirsiniz. Batarya 24 yazıyor ama kesinlikle 24 değil bunu bilerek alın.

Leave a Comment

Maxstar Turbo Tools 24V Şarjlı Matkap İncelemeleri

Maxstar Turbo Tools 24V Şarjlı Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.