Maxstar 18V Matkap

Maxstar 18V Şarjlı Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 63%
İyi 13%
Ne İyi / Ne Kötü 5%
Kötü 8%
Çok Kötü 11%

Maxstar 18V Şarjlı Matkap, sürtünmeyi azaltır ve çalışma süresini ve alet ömrünü uzatır. Yüksek seviyeli aküler çok kompakt boyutta çok uzun çalışma süresi sağlar Yeni nesil motor teknolojisi mükemmel verimlilik ve daha uzun çalışma süresi için Muhteşem kompakt ve hafif, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar Li-ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, böylece daha uzun kullanım süresi sağlar 16 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastikte delme ile her türlü vidalama uygulamasında üstün kontrol ve hassaslık Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolü Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı kabza İki vitesli şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken hız ve dönüş ayarı bulunmaktadır.

Maxstar 18V Şarjlı Matkap Yorumları

Maxstar 18V Şarjlı Matkap Yorumları

Berkay
Ucuz Mal almak yerine biraz daha kaliteli almakta her zaman fayda vardır diye düşünüyorum. Birçok video izledim bataryalarının içerisinde aküleri 5 tane olması gerekirken 3 tane koymuşlar, 2 tane koymuşlar. Asıl para yapan yerinin aküleri olduğunu bataryaları olduğunu hatırlatmak isterim. Ürün gayet güzel ve kullanışlı profesyonele yakın diyebilirim. Ben memnunum memnun kaldım. Birçok makine gördüm birçok cihaz kullandım gerçekten üst segment diyebilirim.
Mehmet
Mandrenin gövdeden ayrık durması normal midir? Bu üründen aldım, pek anlamıyorum, fotoğraflarda mandren gövdeye yapışık ancak bana gelen üründe gövde ile arasında bir boşluk var. Hata mıdır bilmiyorum.
Tuncer
Bu üründen almak istiyorum. Ama normal vidalamanın ötesinde duvar da delmesini istiyor ve matkaplardan hiç anlamıyorum. Max extranın bir modelini beğenen bir eniştem var. 1450 modeli sanırım. Darbesiz olan. Darbeli diye bundan alsam ayrıca bir tığ vs alsam yeter mi diyorum. Mobilya sök tak işlerim için başkalarından rica etmektense kendime bir adet almak istiyorum.

Leave a Comment

Maxstar 18V Şarjlı Matkap İncelemeleri

Maxstar 18V Şarjlı Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.