Max Extra Mx1213 Matkap

Max Extra Mx1213 Matkap

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 58%
İyi 15%
Ne İyi / Ne Kötü 7%
Kötü 3%
Çok Kötü 17%

Amatör ve Hobi amaçlı kullanımlar için uygun bir ürün olarak sunulan Max Extra Mx1213 Matkap, 12 volt 1.3 amper lityum çift akü ile birlikte satışa sunulmaktadır. Ürün tek vitesli olup, hız ve vites ayarı bulunmamaktadır. 18 kademeli tork ayarı bulunmaktadır. Ürün ile birlikte gönderilen taşıma çantası sağlam ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Çift akü için adaptör bulunmaktadır ve şarjı ürün üzerindeyken yapılmakta ve kısa sürede dolmaktadır. Vida sıkma-sökme ve ufak çaplı delme için kullanılabilecek uzun ömürlü bir alettir.

Max Extra Mx1213 Matkap Yorumları

Max Extra Mx1213 Matkap Yorumları

İsmail
Hobi ve amatör kullanım için her evde olması gereken uygun fiyatlı bir alet. Çift akülü olması ayrı bir avantaj. Öyle çok fazla zorlayıcı bir işlem yapmadıkça her ihtiyacınızı karşılayacak bir performansı var. Ürünün batarya şarjı için ayrı bir aparatı yok, telefon şarjı gibi adaptörü prize takarak şarj ediyorsunuz. Batarya için bir şarj göstergesi olmadığını da ayrıca belirteyim. Yani şarjın ne zaman biteceğini bilemiyorsun. Genel olarak fiyat/performans ürünü olduğunu diyebilirim. Kutusu olması çok güzel ama yanında bits uçta gelse daha iyi olurdu.
Hamdi
Ürün fiyatına göre oldukça kullanışlı. Ev işleri için yeterli seviyede. İki vida sıkmak için binlerce lira vermek gereksiz. Tasarımdan tutunda bir çok açıdan işinizi görebilecek donanıma sahip. Tek kademe hız ayarı mevcut. Diğer aletler gibi hızını kendiniz ayarlayamıyorsunuz. Fiyat güzel, tavsiye ederim.
Murat
Matkap ile beraber uç gönderilmiyor. Batarya durdukça boşalıyor ve iki vida sıkınca hemen şarjı bitiyor. Plastik kalitesi çok iyi sayılmaz. Paranız varsa biraz daha iyisini almakta fayda var.

Leave a Comment

Max Extra Mx1213 Matkap İncelemeleri

Max Extra Mx1213 Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.