Mager 20V 3Ah Matkap

Mager 20V 3Ah Şarjlı Matkap

Ürün Puanı

3,5


Çok İyi 47%
İyi 24%
Ne İyi / Ne Kötü 10%
Kötü 3%
Çok Kötü 16%

Mager 20V 3Ah Şarjlı Matkap, özellikle ulaşılması zor alanlarda uzun süre yorulmadan çalışma imkanı sağlar. 3 Ah Li-Ion bataryası ile günlerce kullanılmasa bile şarjını korur. Hafıza etkisi olmadığı için her kullanımdan önce şarj etmeye gerek yoktur. 18 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastik delme ve her türlü vidalama uygulamalarında üstün kontrol ve hassasiyet sağlar. Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun kontrolü sunar. Yumuşak, kaymaz dış kaplaması sayesinde rahat kullanım ve tutuş sağlar. Çift bataryası sayesinde şarj süresini beklemeden kesintisiz çalışma sağlar.

Mager 20V 3Ah Şarjlı Matkap Yorumları

Mager 20V 3Ah Şarjlı Matkap Yorumları

Hüseyin
Aynı matkap aynı özellikler tel fark marka yerindeki sticker değişik. Bildiğiniz çakma çin malı ürünlerden. Ayda yılda 3-5 vida sıkacaksanız sorun yok ama diğer türlü hiç bir işinize yaramayacak bir plastik kalitesi berbat matkap. Çok pis kokuyor, çalışınca koku daha da artıyor. Ben dayanamadım ve iade ettim.
Celal
Çakma ürünlere boş yere para vermeyin. Bilmediğiniz sitelerden bu ürünleri almayın. Fazlasıyla çakma ve sahte ürünler var. Paranıza yazık edersiniz.
Akın
Matkabı ben aldim. Hafif işler için yeterli bir peroformansı var. Şöyle ki ahşap vidalama ve delme işini yapar ama saç ve demir delmez. Beton hiç delmez. Kısacası evde kullanmak için alıyorsanız tercih edilebilir. Pilleri 3.7v değerinde 3 adet pil var 1 bataryada. Toplamda 12V yapıyor yani 20V değil haberiniz olsun.

Leave a Comment

Mager 20V 3Ah Şarjlı Matkap İncelemeleri

Mager 20V 3Ah Şarjlı Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.