JCB Power 20V 5Ah Darbeli Vidalama Makinesi

JCB Power 20V 5Ah Darbeli Vidalama Makinesi

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 61%
İyi 11%
Ne İyi / Ne Kötü 7%
Kötü 5%
Çok Kötü 16%

JCB Power 20V 5Ah Darbeli Vidalama Makinesi, Yeni 20 V 5 AH Li-Ion kompakt darbeli matkap/tornavida 5 Ah Li-Ion akü teknolojisini sunar. Tek el ile hizli ve kolay uç degistirmek için 10 mm tek kovanli anahtarsiz mandren ve mil kilit sistemi Maksimum kontrol için Iki vites, elektronik hiz ayari ve sag/sol dönüs Akilli tetik tasarimi uygulamada tam kontrol imkani verir. 18 pozisyonlu ayarlanabilir tork kontrolü sayesinde farkli vida boyutlari ile çesitli malzeme türlerine kesintisiz vidalama Gecikmeli sönme özelligine sahip parlak beyaz LED isik görünürlüğü arttirir ve el feneri özelliği sunar. Geliştirilmiş ergonomik tasarım ve kauçuk kavrama kullanici konforunu arttirir.

JCB Power 20V 5Ah Darbeli Vidalama Makinesi Yorumları

JCB Power 20V 5Ah Darbeli Vidalama Makinesi Yorumları

Hakan
Aynı makinadan kullanıyorum. Ama anlaşılan o ki içindeki piller kaliteli değil. Üstelik yazdığı gibi 20V felan da değil. Tavsiye etmem.
Bilal
Bu ürün bildiğiniz çakma ürün. Kopya olarak yapılmış ve her parçası toplama. Ürünün orjinali bin küsür lira. Ama bir çok sitede 200-300 lira arası satışa sunuluyor. Birde olumlu yorum yapanlar var sanki %100 orjinal ürün almış gibi. Tamamen aldatmaca arkadaşlar kanmayın.
Cemal
Orjinal 20 volt 5 amper diye almıştım fakat çin malı 12 volt 2 amper çıktı tasarım ve işçilik olarak güzel fakat profesyonel kullanım için uygun değil sadece evde hobi işlerinde kullanmak için ideal olabilir. paketi ilk açtığımda içinden çıkan kötü şarj aleti beni uyuz etti ve ölçüm yaptığım zaman anladım ki lanse edilen gibi değil.
Burak
Fiyatına göre süper. Benim aldığımda oldukça havalı bir de şarj yuvası vardı. Muhtemelen satan firma şark kurnazlığı yapmış, şarj aletini ayrı satmak için. Tavsiye ederim.
Engin
Bunları neden türkiyeye sokuyorlar anlamıyorum. Çakma etiketleri yapıştırıyolar yok dewalt yok bosch makita gibi batarya ve şarj aleti patlıyor. Herkesin elinde dolanıyor bozuluyor. Servisi yok at çöpe bunu bide evde kullananlar var. Ucuz diye alıyorlar sonra uyarınca param yok diyorlar.

Leave a Comment

JCB Power 20V 5Ah Darbeli Vidalama Makinesi İncelemeleri

JCB Power 20V 5Ah Darbeli Vidalama Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.