Sigma SGM12INVDMS Comfort Serisi Enerji Sınıfı 12.000 Btu

İklimsa Sigma Comfort SGM12INVDMS 12000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

İklimsa Sigma Comfort SGM12INVDMS 12000 BTU Inverter Klima Yorum; Akıllı ev sistemlerine tam uyumlu performans gösteren klima modeli, iç ünitesinde bulunan sensörü sayesinde ortam ısısını otomatik olarak algılar ve buna göre iç ortam ısı dengesini kendiliğinden sağlar. I Feel ismi verilen bu teknoloji sayesinde yaz ve kış aylarında en iyi performansı elde edersiniz. Akıllı uyku sistemi ile uykuyu daldığınızda düşen vücut ısınıza göre ortam ısısını dengede tutar ve uykuda rahatsız olmanızı engeller. Standart klimaların aksine dengeli bir üfleme sistemine sahip olan ürün, boş yere üfleme yapmaz ve bu şekilde enerji tasarrufunu bir adım daha öne taşır. Turbo mod özelliği ile soğuk ve sıcak ortam isteğinizi en hızlı bir şekilde sağlamak için çalışır.

İklimsa Sigma Comfort SGM12INVDMS 12000 BTU Inverter Klima Yorumları


Uygun Fiyalı Güzel Ürün

Uygun fiyatlı güzel bir ürün. Fazla para vermeye gerek yok. Diğer markalarda sunulan bir çok özellik bu klimada zaten mevcut.


Performanslı Sessiz

Performansı diğer markalarla aynı düzeyde. Sessiz çalışan iç ve dış üniteleri var. Fiyatıda uygun. Daha ne olsun?

Leave a Comment

İklimsa Sigma Comfort SGM12INVDMS 12000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.