Hyundai HPA0415

Hyundai HPA0415 Akülü Vidalama

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 65%
İyi 19%
Ne İyi / Ne Kötü 8%
Kötü 3%
Çok Kötü 5%

Hyundai HPA0415 Akülü Vidalama aleti 17 çeşit bits uç takımı ve şarj ünitesi içinde saklama kabini ile geliyor. Led aydınlatması ve şarj göstergesi ürün üzerinde yer almaktadır. Manyetik vida tutucu ucu, sağ ve sol dönüş özelliği ve auto stop özelliği ile bir çok fonksiyonu bir arada sunuyor. Şarj ünitesi olmadığı durumlarda direk adaptörden şarj edilebilir. Hyundai Li-Ion akülü vidalamalar hassas vidalama işleriniz için idealdir. Yeniden doldurulabilir Li-Ion pillere sahip bu ürünler tamda ihtiyacınıza uygun olarak küçük ve hafif olup, beklenen verimi garanti eder. Profesyonel ve yarı hobi kullanım alanına uygun olarak taşınabilir olmaları avantajdır.

Hyundai HPA0415 Akülü Vidalama Yorumları

Hyundai HPA0415 Akülü Vidalama Yorumları

Nihat
2019 yılında kampanyalı fiyattan Hyundai HPA0415 Akülü Vidalama aletini satın aldım. O tarihlerde 99 tl vermiştim, şu an aynı aletin fiyatı 250 tl aralığında. Ürünü doğrudan ana bayisinden aldığım ve markaya güvendiğim için, ürün bilgilerinde herhangi bir sahtekarlık olabileceğine ihtimal vermedim. Nitekim beklediğim gibi çıktı. Ufak çağlı montaj vs işler için gayet etkili ve küçük bir alet.
Rıza
Bu cihaz elime ilk ulaştığında gözüme o kadar küçük geldi ki kullanmadan iade etmeyi düşündüm. Satın aldığım demonte ürünlerin montajı için böyle bir vidalama cihazınıza ihtiyacım vardı. Satın aldığım için bir şans verip denemek istedim. İlk dolap aldığımda hemen denedim ve İnanılmaz memnun kaldım. Vidalama işlerinde harika performans çıkarıyor. Tavsiye ederim. Mükemmel kaliteli bir olduğunu söylemeliyim.
Mikail
Basit vidalama işleri için yorumlara bakarak satın aldım. Ürün oldukça küçük ve kaliteli duruyor. Buna benzer daha önce kullandığım çin malı bir ürünüm vardı fazla dayanmadı kafa tarafı koptu. Bu aletide aynı şekilde ilk zorladığımda kafa tarafından gevşeme meydana geldi. Yani 15 liraya aldığım çin malı üründen fazla bir fark yok diyebilirim.
Rasim
Evdeki basit vidalama işleri için mükemmel bir alet. Malzeme kalitesi belirtildiği kadar iyi. Hobi işleri gibi ufak tefek montajlar için harika. Matkap olmadığı için zaten bir matkap performansı da beklemek doğru olmaz. Ama vidalama işleri için harika.

Leave a Comment

Hyundai HPA0415 Akülü Vidalama İncelemeleri

Hyundai HPA0415 Akülü Vidalama İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.