Hyundai HPA0315 Li-ion Akulu Vidalama

Hyundai HPA0315 Li-ion Akülü Vidalama

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 72%
İyi 10%
Ne İyi / Ne Kötü 6%
Kötü 4%
Çok Kötü 8%

Hyundai Li-Ion akülü vidalamalar hassas vidalama işleriniz için idealdir. Yeniden doldurulabilir Li-Ion pillere sahip bu ürünler tamda ihtiyacınıza uygun olarak küçük ve hafif olup, beklenen verimi sağlar. Profesyonel ve yarı hobi kullanım alanına uygun olarak taşınabilir olmaları avantajdır. Ürün ile birlikte 14 çeşit bits uç takımı ve şarj cihazı gelmektedir. Cihaz üzerinde led aydınlatma ve şarj durumunu gösteren gösterge de mevcuttur. Çift taraflı dönüş kabiliyeti mevcuttur. Direkt olarak adaptöründen şarj edilebilmektedir.

Hyundai HPA0315 Li-ion Akülü Vidalama Yorumları

Hyundai HPA0315 Li-ion Akülü Vidalama Yorumları

Hakkı
Einhell'in kömürsüz matkabı ile bu ürün arasında kalmıştım. Performans olarak yeterli olduğunu düşünüyorum. Fiyatı da neredeyse yarısı kadar. Kullanan birinin yorumlarını arıyordum ki bu videonuzu buldum ve kararımı kesin olarak verdim.
Yasin
Ürünün 1 kilo civarında bir ağırlığı var ki aslında insanı yormaması anlamında iyi birşey. Ele verdiği hissiyat oyuncak tabanca gibi. Kalitesi çok çok iyi gelmedi bana. Yani ne dewalt ne stanly ne de kaliteli herhangi bir markanın hissiyatını vermiyor bilesiniz. Üründen çalışma süresi nede sağlamlık anlamında çok fazla birşey beklememenizi tavsiye ederim.
Celal
Hyundai HPX2B20 B , Hpa2030D, Hpx2B40 20V 4.0Ah bu modelleri duvar delicidir, ama Kolon, kiriş gibi betonlar da kullanmak çok sağlıklı değildir. Şarzlı vidalama darbeli demek yanlış anlaşılıyor genelde. Darbeyle vida saplama titreşim gibi düşünebilirsiniz. Bu ürün duvar delme vs işlemler için kullanılmaz. Sadece ufak çaplı vidalamalar için alacaksanız alın.

Leave a Comment

Hyundai HPA0315 Li-ion Akülü Vidalama İncelemeleri

Hyundai HPA0315 Li-ion Akülü Vidalama İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.