Huawei MediaPad Tablet

Huawei olarak bilinen Huawei Technologies Co.Ltd, merkezi Shenzhen, Çin’de bulunan Çinli bir uluslararası şirkettir. 2012 yılında Huawei, Ericsson’u devraldı ve dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi oldu. Şirket, Türkiye’nin en büyük ikinci Ar-Ge merkezidir ve şirket daha sonra ABD ile ilişkilerdeki gerilimi, Türkiye merkezi bir üs olarak konumlandırmaktadır.

2013 yılında şirket, Ar-Ge gelirlerini 2014 yılında 5 milyar dolar artırarak 6,4 milyar dolara çıkardı. Şirketin 2014 yılında kârı 34,2 milyar yuan (15,4 milyar ₺) olarak gerçekleşti. Şu anda 140’tan fazla ülkeye hizmet vermektedir ve dünyanın en büyük 50 telekom operatörünün 45’ine sahiptir. 20 Mayıs, Google, Huawei telefonları için Android OS güncellemelerini sınırlandıracağını açıkladı.

Huawei, Rusya ile yeni bir işletim sistemi üzerinde görüşmelere başladı. Şirket, son kullanıcıyı Google ile olan bir anlaşmazlık hakkında bilgilendirmek için huaweimatters.com’u oluşturdu. Aynı zamanda resmi Türk Telekom modem sağlayıcısıdır. Vodafone’un global 3G modemi olan ve aynı zamanda Türkiye’de satılan Huawei’nin bir markası vardır. Şirket, bir USB çubuğundan veya kablosuz modemden B’ye kadar çeşitli teknoloji ürünleri üretmektedir.

En son teknoloji telefonlarıyla uygulama ve programlardan yararlanmanıza olanak tanıyan bir marka, günlük yaşamınızı daha kolay hale getiren özellikler için takdirinizi hak ediyor.

Huawei Telefon Ve Bilgisayar Modelleri

Telefonlar ve bilgisayarlar için Huawei kulaklık serisinde hem kablolu hem de kablosuz modeller bulunur. Seyahat ederken çevrenizi rahatsız etmeden müzik dinlemenizi ve video izlemenizi sağlayan bir marka ile iyi vakit geçirebilirsiniz. Huawei, aynı zamanda kullanıcıların birçok programı verimli bir şekilde kullanmasına izin veren tablet modelleri geliştiriyor ve aynı zamanda büyük miktarda bilgiyi aynı anda depolayabilen çeşitli tabletlere dikkat çekiyor. İnce tasarımı ve hafif tabletleri sayesinde yanınızda taşıyabileceğiniz pratik bir ürünle işlemlerinizi çevrimiçi yapabilirsiniz.

Huawei Tech’i Hayatınıza Ekleyin

Huawei modelleri, harici bellek kartlarından yararlanmanızı sağlayan yüksek kapasiteli akıllı telefonların dahili belleğini kullanmayı kolaylaştırır. Cep telefonları, sahne modu ve çekim modlarında kolayca yüksek kaliteli görüntüler oluşturmanıza yardımcı olur ve ayrıca ön ve arkaya bakan yüksek çözünürlüklü kameraları kullanarak görüntülü arama, yayın ve selfie’yi destekler.

RAM’leri ile öne çıkan akıllı telefonlar, bu özellikleri yüksek hızlı, gelişmiş işlemcilerle tamamlayarak aynı anda birden fazla uygulama ve program kullanmanıza yardımcı olur. Huawei’nin çerçevesiz ekran tasarımı, geniş ve renk açısından zengin bir video görüntüleme alanı sunar. Şarj adaptörlerini ve USB kablolarını kullanarak, telefonun pilini şarj edebilir, bir bilgisayara bağlayıp dosya paylaşabilirsiniz.

Huawei’nin estetik tasarıma sahip akıllı saati, İnternet’e bağlanmanıza, haritadaki konumu belirlemenize ve zamanı kontrol etmenize olanak tanır. Saat ergonomik bir tasarıma sahiptir ve cildinizi tahriş etmeyen ayarlanabilir kayışlarla rahat kullanım sağlar. Adım sayımlı akıllı saat, gün boyunca kaç adım attığınızı öğrenmenize yardımcı olur. Uyku izleme ve alarm fonksiyonu ile zamanınızı daha iyi düzenleyebilirsiniz. Kalp atış hızınızı ölçen su geçirmez bir saat ile çok yönlü ve işlevsel bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Tabletler Ve Telefonlar İle Teknolojiden Yararlanın

Huawei tabletler, kısa sürede pillerle iş yaşamınızda size yardımcı olacaktır. Doğru şekilde kullanılabilen bir dokunmatik ekran sayesinde, komutlarınızı ilk dokunuştan itibaren uygulayabilirsiniz. Tabletteki programlarınızı kullanarak iş verilerinizi ve en son gelişmeleri yakından izleyebilir, Wi-Fi işlevini kullanarak diğer çalışanlarla anında iletişim kurabilir ve gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Göz yorgunluğunu azaltan ekranlar, tableti parlama olmadan kullanmanızı sağlar. Birçok eylemi ve oyunu aynı anda açık bırakarak, gerekli eylemleri aynı anda halledebilirsiniz.

Huawei MediaPad Tablet Yorumları

Hafif cep telefonları sayesinde Huawei, zarafet ve kullanım konforu yaratır, böylece cebinize, çantanıza veya ceketinize kolayca yerleştirilebilecek bir cihazınız olur. Aynısı tablet kullanıcılarının sunduğu geri bildirimlerde de görülmektedir. Hoparlör işlevini kullanarak, görüşmeler sırasında, yüksek kaliteli ses alıp iletirken bilgisayarı kullanmaya devam edebilirsiniz. E-posta destek hizmetini kullanarak kişisel ve iş e-postaları arasında ayrım yapabilirsiniz. Huawei MediaPad kullanıcı yorumları incelenerek tabletler ve telefonlar hakkında en yeni açıklamaları da görebilirsiniz.