Vestel R32 Flora Doga 12000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Vestel Doğa 12000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 75%
İyi 12%
Ne İyi / Ne Kötü 8%
Kötü 0%
Çok Kötü 5%

Vestel Doğa 12000 BTU Inverter Klima

Vestel Doğa 12000 BTU Inverter Klima Yorum; enerji kullanımında olduğu kadar performansında da çevre dostu olan Flora klima modeli, yenilikçi Dijital DC Inverter özelliği sayesinde oda sıcaklığındaki ısı değişimlerini otomatik olarak algılayarak çalışma hızını bu değişikliklere göre ayarlar. Dijital Inverter sistemi, klimanın sessiz ve kararlı çalışmasını daha fazla enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. İnverter sistemine ek olarak klimada bulunan enerji tasarrufu modu normal soğutma ve ısıtma modlarına göre daha az tüketim yaparsınız.

Vestel Doğa 12000 BTU Inverter Klima İnceleme; tüketicilerin beklentilerini karşılamak odaklı geliştirilen model, iç mekandaki yüksek nem seviyesini düşürerek, özellikle kıyı kesimlerde nemin olumsuz etkilerinin azaltılmasına katkı sağlıyor. İyonlaştırıcı filtre, ortamdaki negatif elektriği ve yarattığı stresi ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Klimanızda buzlanma olduğunda otomatik olarak devreye giren buz çözme özelliği ile klimanız performans kaybı olmadan verimli bir şekilde çalışmaya devam eder. Turbo modu, sıcak veya soğuk bir günde evinizde arzu ettiğiniz hızlı ve ani sıcaklık değişimini sağlar. Kullanımı kolay yeniden başlatma özelliği ile elektrik kesintisinden sonra klimanız yaptığınız son ayarla otomatik olarak yeniden başlar.

Vestel Doğa 12000 BTU Inverter Klima Yorumları


İyi Seçim

Çok ekonomik ve paranız için iyi bir seçim. Birçok klima modeline baktım ama sonunda Vestel'i tercih ettim. Paramın hakkını aldığım için mutluyum.


Rahatlıkla Alabilirsiniz

Klima tamda istediğimiz gibi çıktı. Görmeden aldığımız için tereddütümüz vardı ama beğendik. Sessiz ve oldukça kullanışlı bir ürün. Klima her açıdan iyi kesinlikle şüpheniz olmasın. Odanızın m2 göre BTU hesaplamanızı yapıp rahatlıkla alabilirsiniz.


Güzel Ürün

Her açıdan güzel bir ürün. Kurulum gerçekten de istediğimiz gibi oldu. Performansı odamız için güzel. Memnun kaldık.

Leave a Comment

Vestel Doğa 12000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.