HP Gaming Notebook

6 Ekim 2014’te Hewlett-Packard yeni stratejik planını açıkladı ve iki yan kuruluşa bölme planlarını açıkladı. İşlem 1 Kasım 2015’te tamamlandı ve Hewlett Packard Enterprise. eski Hewlett-Packard şirketinin halefi olduğundan, teknolojik cihazların oluşturulması ve üretimi bu şirkete emanet edildi. 3 Mart 1966’da oluşturulan HP Labs yeniden oluşturuldu ve yeni oluşturulan şirkete devredildi.

HP Inc. Hewlett-Packard gelir bakımından en büyük iştirakidir. Hewlett Packard’ın geliri 53 milyar dolar olurken, HP Inc.’in 2014 yılındaki geliri 57,3 milyar ABD doları olarak gerçekleşti. Şirketin şu anda 50.000 çalışanı vardır. Dion Weissler, Hewlett-Packard bölümünün bir sonucu olarak oluşturulan yeni şirketin CEO’su olarak atandı.

Uygun Fiyatlı HP Dizüstü Bilgisayarlar!

Dizüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar endüstrisinde öncü bir marka olan HP, farklı ihtiyaçlar için çeşitli çözümler ürettiği HP dizüstü bilgisayarları ve HP dizüstü bilgisayarları ile her zaman tercih edilen marka olmuştur. Güçlü performansı modern estetikle birleştiren HP Dizüstü Bilgisayar ve HP Dizüstü Bilgisayar da tasarım açısından ilginç modellerdir. HP dizüstü bilgisayarların fiyatları ve HP dizüstü bilgisayarların fiyatları, aygıtın özelliklerine ve performansına bağlı olarak değişir, ancak fiyat ürün hattındadır.

Uygun ödeme yöntemleriyle HP dizüstü bilgisayarlar için her ihtiyaç ve bütçe için fiyatlar sunar ve HP dizüstü bilgisayarlar için fiyatlar makul düzeydedir. Bir HP, HP Compaq veya HP Pavilion oyun bilgisayarı seçin, HP dizüstü bilgisayarınız için en iyi fiyatları mağazalarda bulabilirsiniz.

HP Dizüstü Bilgisayarlar

Dizüstü bilgisayar mimarisindeki en son malzemeleri ve en son teknolojiyi kullanan HP, dizüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar söz konusu olduğunda çok çeşitli modeller sunar. HP Dizüstü Bilgisayar ve HP Dizüstü Bilgisayar Çözümleri çeşitli amaçlarla kullanılabilir.

HP dizüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlarını kullananlar için uzun süreli şarj performansı ve yüksek çözünürlüğe sahip cihazlar, gelişmiş grafik özellikleri ve yüksek yanıt hızları sunan HP oyun bilgisayarları sunar. Tercihlerinize bağlı olarak, çeşitli grafik özelliklerine sahip HP dizüstü bilgisayarınızı seçebilirsiniz. HP dizüstü bilgisayarların fiyatları bu özelliklere bağlı olarak değişebilir. Doğrudan bir HP oyun bilgisayarı olarak tasarlanan HP oyun kitapları, görüntü kalitesi, zengin özelliklere sahip bir klavye ve yüksek performans sunar.

Core i3, Core i5, Core i7 veya Amd A6 işlemci teknolojisine sahip HP dizüstü bilgisayarlardan birini satın alarak paranın ihtiyacını ve değerini değerlendirebilirsiniz. Bir HP dizüstü bilgisayar satın aldığınızda, en zorlu oyunları kolayca oynayabileceğiniz dört çekirdekli AMD A6 işlemciyi veya işiniz için ideal olan üstün i7 işlemciyi seçebilirsiniz.

HP dizüstü bilgisayar modelleri ayrıca 4 GB, 8 GB veya 16 GB gibi çeşitli RAM seçenekleriyle de mevcuttur. HP Compaq veya HP Pavilion gibi HP markalı dizüstü bilgisayarlar, güçlü özellikleri ve iyi bilinen özellikleri nedeniyle popüler seçimlerdir. Tüm bu özellikler HP dizüstü bilgisayarların fiyatlarını doğrudan etkiler.

HP dizüstü bilgisayar seçerken ekran boyutu da önemli bir husustur. HP dizüstü bilgisayarların ekran boyutları 13,3 ila 14,6 inç arasında değişir, bu da bireysel bir seçim yapmanızı sağlar. Tanınmış HP Pavilion serisi ayrıca çeşitli ekran boyutlarına sahiptir. Büyük ekranda çalışmayı veya oynamayı sevenler ve bilgisayarlarını yanlarında taşıyanlar farklı HP dizüstü bilgisayarlar seçebilirler.

HP Gaming Notebook Yorumları

HP 2’si 1 arada Dizüstü Bilgisayarlar, HP dizüstü bilgisayar ve tablet özelliklerine ihtiyaç duyan kullanıcılar için önemli bir seçimdir. Bu modeller gelişmiş bir dokunmatik ekranla donatılmıştır ve tablet olarak kullanılabilir. HP Pavilion serisi, son teknoloji 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar içerir. Dokunmatik ekranlı ve üstün özelliklere sahip bu HP Pavyonları 14 inç’e kadar ulaşabilir. Herkese uygun bir bütçe için tasarlanan modeller, kullanım alanına bağlı olarak spot görüntüleri çekmenize izin verir ve bu da fazla ödemeyi önler. Bu özellikleri ve bütçe dostu olması sayesinde kullanıcılardan iyi yorumlar almayı başaran HP Compaq ve HP Pavilion serisi, popüler bir hale gelmiştir. HP kullanıcı değerlendirmeleri kapsamında ihtiyacınız olan özelliklere ve diğer standart özelliklere sahip bir model seçerek HP dizüstü bilgisayar fiyatlarınızı daha uygun seviyelere düşürebilirsiniz.