Hotpoint Smart Plus Wi-Fi 9000 BTU Klima

Hotpoint Smart Plus WiFi 9000 BTU Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 55%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 45%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Hotpoint Smart Plus WiFi 9000 BTU Klima Yorum; tasarımı ve A+++ enerji tüketimi ile kullanıcıların dikkatini üzerine çeken klima modeli, şıklığı, performansı ve gelişmiş fonksiyonları ile dikkat çekiyor. Her koşulda yüksek verimlilik sunan klima, düşük enerji tüketimi ve akıllı kullanım özellikleri ile öne çıkıyor. Yeni nesil akıllı ev sistemleri arasında sunulan ürün, fonksiyonlarının uzaktan yönetilmesine imkan tanıyan wifi teknolojisi ile tasarlandı. Sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufu konusunda önemli teknik özelliklerle tasarlanan ürün modeli, akıllı teknolojileri sayesinde uzaktan kolayca kontrol edilebiliyor. Beyaz renkte üretilen klima modeli, duvara monte tasarımı ile şık ve pratik bir kullanım deneyimi sunuyor.

Hotpoint Smart Plus WiFi 9000 BTU Klima Yorumları


Ses Dışında Sorunsuz

Düşük enerji tüketimine sahip, soğutma performansı güzel olan bir ürün. Yalnız iç ünite yüksek ayarlarda biraz sesli çalışıyor.


Uygulaması Sorunlu

Klimanın uygulaması her zaman stabil çalışmıyor. Verdiğiniz komutları ya geç algılıyor yada algılamıyor. Soğutması güzel, enerji tüketimi denildiği gibi düşük.

Leave a Comment

Hotpoint Smart Plus WiFi 9000 BTU Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.