Hantech Effekt 24.000 Btu inverter Split Klima

Hantech Effekt 24000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 64%
İyi 30%
Ne İyi / Ne Kötü 6%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Alman iklimlendirme ve elektrikli ürünler üreticisi olan Hantech markasına ait klimalar üstün özellikleri ve mühendislik tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Markaya ait Hantech Effekt 24000 BTU Inverter Klima yorum ları incelendiğinde, ürünün tasarım, kalite ve performans açısından öne çıkarak bir çok markayı geride bıraktığını söylemek mümkün. 5 kademeli fan hızı, turbo akıllı mod özelliği, wifi bağlantısı ile uzaktan uygulama ile kontrol ürünün öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Hantech Effekt 24000 BTU Inverter Klima Yorumları


Alman Kalitesi
Hantech markasını Türkiye de bilen çok fazla kişi yok. Ürün Alman mühendislik tasarımı ve genel anlamda sadece iklimlendirme üzerine çalışıyorlar. Almanya da evimizde bu ürün var. Burada ki yazlığımız için klima ararken bu markanın Türkiye de olduğunu gördük ve hemen aldık. Bildiğiniz tüm markaları geride bırakacak özelliklere sahip. Fiyat biraz pahalı gelebilir ama Alman kalitesinin farkını göreceksiniz.


Tavsiye Ederim
Ünlü bir siteden indirim sonucu aldım. İlk başta çin ürünlerinden sanmıştım ama araştırınca Alman olduğunu gördüm. Klima gerçekten hem performans hemde ses açısından çok iyi. Tavsiye ederim.

Leave a Comment

Hantech Effekt 24000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.