Grundig HD 6480 iyonik Sac Kurutma Makinesi

Grundig HD 6480 İyonik Saç Kurutma Makinesi

Ürün Puanı

4,8


Çok İyi 78%
İyi 18%
Ne İyi / Ne Kötü 3%
Kötü 1%
Çok Kötü 0%

Grundig HD 6480 İyonik Saç Kurutma Makinesi Yorumları

Öne Çıkan Yorumlar
 1. Avatar
  H*****6 Temmuz 2020 16:42
  Cevapla

  Ürünü yaklaşık 1 yıldan beri kullanmaktayım. Performansında herhangi bir düşüş yaşamadım. Uygun fiyata performans arayanlar çekinmeden bu ürünü alabilir.

 2. Avatar
  Zeynep Karaca6 Temmuz 2020 16:44
  Cevapla

  Kıvırcık saçlarımdan dolayı çok makine yaktım. En son çareyi bunu sipariş ederek buldum. Çok fazla beklentiye girmeye gerek yok. İyon özelliği iyi ve elektriklenmeyi azaltıyor.Başlıklar çok hassas olduğundan fazla tak çıkar yapmadan kullanmak gerekir uzun ömürlü olması için.

 3. Avatar
  Buse Parlak6 Temmuz 2020 16:48
  Cevapla

  Öncelikle Kurutma gücünü beğendim. Sıcaklık kademeleri farkını belli ediyor. Çok gür kıvırcık saçlarımı Difüzör ile 5 dakika içinde çok rahat bir şekilde kuruttum. Difüzör başlığını çok başarılı buldum. Çok geniş, içine çok saç alıp eşit bir şekilde kurutuyor dişleri ne uzun ne kısa. Ayrıca dişlerin ucundaki silikon sayesinde başınıza değen kısımlarda asla sıcaklık hissetmiyorsunuz. Sesi de gayet güzel çok kısık değil ama yüksek de değil. Parçalar gayet güzel oturuyor yerine. Kalitesini hissedebiliyorsunuz.

 4. Avatar
  Pınar6 Temmuz 2020 16:49
  Cevapla

  Kalitesi elinize aldığınız an kendini belli ediyor. Grundig markasından bu kalitede ürün beklemiyordum. Fazlasıyla memnun kaldım diyebilirim.


Bu Ürünü Değerlendir!

Grundig HD 6480 İyonik Saç Kurutma Makinesi İncelemeleri

İncelediğiniz Ürüne Ait İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.