Gree U-Crown GWH12UB 12.000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Gree UCrown GWH12UB 12000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 97%
İyi 3%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Gree UCrown GWH12UB 12000 BTU Inverter Klima Yorum; Dünyanın en çok satan 7 farklı kullanıma sahip olan ultra sessiz kliması tasarımı ve yüksek teknolojik özellikleri ile dikkat çekiyor. Ekstra ince bir tasarıma sahip iç ünitesi odanıza farklı bir hava katıyor. Ürün ile beraber gelen wifi özelliği akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile her yerden klimanıza erişme imkanı sunmaktadır. Tüm bunların yanında nem alma, turbo fan özelliği, uyku modu ve zamanla özelliği birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır.

Gree UCrown GWH12UB 12000 BTU Inverter Klima Yorumları


Mükemmel Bir Ürün
Klimalıyı bilen bilir. Bildiğiniz klimaların aksine farklı bir üfleme teknolojisine sahip. Yabancı sitelerde Gree olarak ararsanız marka hakkında bir çok detaya ulaşabilirsiniz. Gerçek bir klima deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka alın ve çevrenize aldırın.


Fazla Ödeyin Kaliteyi Alın
Emsal markaların aynı 12000 BTU modellerine göre 1000-1500 tl fiyatı fazla gelebilir. Ama verdiğiniz paranın farkına mutlaka değecektir. Eski klimam arıza yaptığı için tavsiye üzerine almıştım. Montaj için gelen servis daha önce kullanılan yerin yanlış olduğunu belirterek kendi tavsiyen ettiği yere kurulum yaptı. Ekibin tecrübesi ve işçiliğini çok beğendim. Kullanmaya başladığımdan bu yana her kullanımda daha da sevmeye başladım. Evinizde internet varsa kablosuz ağ aracılığıyla telefonunuz ile bağlantı kurabiliyorsunuz. Kullanılması inanılmaz keyifli bir ürün.

Leave a Comment

Gree UCrown GWH12UB 12000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.