Graizer 36V 5Ah Darbeli Matkap

Graizer 36V 5Ah Metal Şanzuman Darbeli Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 6%
Ne İyi / Ne Kötü 10%
Kötü 0%
Çok Kötü 14%

Graizer 36V 5Ah Metal Şanzuman Darbeli Matkap yorum; 2 yıl garantili çift vitesli metal şanzuman profesyonel kullanıma uygundur. 24 parça usta seti ile beraber satışa sunulmaktadır. Değişken hız ayarı ve Kablosuz Mandren tipi Anahtarsız Led aydınlatması ile her açıdan isteklerinizi karşılamaya yetiyor. Graizer 36V 5Ah Şarj cihazı Hücre koruması ile şarj doluluk göstergesi yer almaktadır. Çift yöne dönebilme özelliği ve Taşıma çantası ürüne artı katan diğer özelliklerin başında geliyor.

Graizer 36V 5Ah Metal Şanzuman Darbeli Matkap Yorumları

Graizer 36V 5Ah Metal Şanzuman Darbeli Matkap Yorumları

Kasım
Ürünü alalı bir hafta oldu. Tüm parçaları eksiksiz bir şekilde geldi. Yanında gönderilen 24 parçalık uç seti daha kaliteli olabilirdi. Matkaba gelecek olursak güçlü bir yapısı var, bunu hissedebiliyorsunuz. Vidalama ve delme işlemlerinde sorun yaşatmıyor.
Arda
Ürünü bugün evdeki kapı kollarını değiştirmek için kullandım. Vidalama gibi basit işler için fazlası ile güçlü bir motoru var. Çift batarya ile gelmesi şarj bitti derdini ortadan kaldırıyor. Fiyat performans olarak gayet iyi buldum. Alacak olanlara tavsiye ederim.

Leave a Comment

Graizer 36V 5Ah Metal Şanzuman Darbeli Matkap İncelemeleri

Graizer 36V 5Ah Metal Şanzuman Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.