Franke OD FRAME 18 18000 BTU Duvar Tipi Klima

Franke OD FRAME18 18000 BTU Klima

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Franke OD FRAME18 18000 BTU Klima Yorum; tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanan Franke markası yine tasarım odaklı bir ürün olan klima modelini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Tasarımda kullanılan siyah ve beyaz renk birleşimi ile dikkatleri üzerine çeken marka, A++ enerji verimliliğine sahip olan kliması ile tam not almayı başarıyor. 18000 BTU soğutma kapasitesine sahip olan ürünün ısıtma kapasitesi ise 19000 BTU olarak belirtilmiştir. Çevre dostu özellikleri ile de dikkat çeken klima da doğaya zararı bulunmayan R410A türü gaz kullanılmaktadır. Performansının yanı sıra sessiz çalışma özelliği ile de dikkat çeken ürün, kulağı hassas olan tüketiciler için dizayn edilmiştir. Turbo mod özelliğinin yanı sıra uyku modu da bulunan klima siz uyurken sizi rahatsız etmeden arka planda çalışmaya devam eder.

Franke OD FRAME18 18000 BTU Klima Yorumları


Franke Kalitesi

Franke kalitesi kendini belli ediyor. Tasarımı gerçekten de çok gösterişli olmuş. Geniş mutfağımız için tam uyumlu bir ürün oldu. Performansı da etkileyici derecede iyi. Özellikle mutfak için düşünenlere tavsiye ederim. Çok şık duruyor.

Leave a Comment

Franke OD FRAME18 18000 BTU Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.