FERM Power CDM1132 Vidalama Makinesi

FERM Power CDM1132 Vidalama Makinesi

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 64%
İyi 20%
Ne İyi / Ne Kötü 2%
Kötü 3%
Çok Kötü 11%

FERM Power CDM1132 Vidalama Makinesi, hafif montaj işlerinizde rahatlıkla çalışma yapabilirsiniz. Bu güçlü tornavida, 3.6V – 1.3Ah Li-Ion pil ile donatılmıştır. Maksimum tork 4 Nm’dir. Bu konforlu makinenin kompakt boyutu ve kullanışlı led çalışma aydınlatması, iş parçanızı her zaman iyi görebilmenizi ve karanlık köşelerde bile kolayca çalışabilmenizi sağlar! CDM1132 üzerindeki manyetik uç tutucu sayesinde uçları değiştirmek kolaydır. Pil beklenmedik şekilde boşalırsa, USB şarj kablosuyla kolayca ve hızlı bir şekilde şarj edilebilir. FERM’in eksiksiz elektrikli aleti, çok çeşitli hafif vida işleri için 27’den az aksesuara sahip kullanışlı bir kit içinde sağlanır.

FERM Power CDM1132 Vidalama Makinesi Yorumları

FERM Power CDM1132 Vidalama Makinesi Yorumları

Burak
Öncelikle daha önce paylaşılmamış olan Ferm CDM 1132 şarjlı vidalama ürününün tanıtımı ve emekleriniz için teşekkür ederim. Bu ürünü almak istiyorum ama aklıma takılan konular vardı. Sizin sayenizde işimi göreceğine karar verdim ve 80 lira gibi çok uygun bir fiyata aldım. Ufak tefek işler için kullanıyorum.
Koray
Makinanın performansı süper, büyük firmalara kafa tutacak kadar iyi. Ancak tek kötü yanı şarj yeri soketi bildiğimiz android telefonlarda olan soket kullanılmış. Bu yüzden oldukça kullanışsız ve basit olmuş. Çok fazla dayanacağını sanmıyorum.
Engin
FERM Power CDM1132 Vidalama Makinesini kesinlikle tavsiye ederim. 10. aydan itibaren sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Bu volt ve ampere göre gerçekten gücü tatmin edici.
Serkan
Vidalama işleri için satın aldım. Başlangıçta güzel çalışıyordu. Ama bir yatak odası takımını monte etmek istediğim esnada hafif zorlanmadan aletin kafası yalpa yaptı ve artık boşa dönüyor. Ürün hafif zorlandığında durmazsanız size de aynı durum olabilir.

Leave a Comment

FERM Power CDM1132 Vidalama Makinesi İncelemeleri

FERM Power CDM1132 Vidalama Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.