Ferm Power CDM1129 Matkap

Ferm Power CDM1129 Matkap

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 55%
İyi 5%
Ne İyi / Ne Kötü 12%
Kötü 9%
Çok Kötü 19%

Ferm Power CDM1129 Matkap kablosuz li-ıon teknolojisine sahip aküsü ile uzun süreli bir kullanım sunmaktadır. Cihaz üzerinde değişken hız kontrolü bulunmaktadır. Led ışığı sayesinde çalışma yaptığınız alanı aydınlatabilirsiniz. Ürün üzerinde ayrıca tork kademe ayarı yapabileceğiniz bir ayar da mevcuttur. Toplamda 2 vitesli hız ayarı bulunmaktadır. Bir çok iş için kullanabileceğiniz yapıya sahiptir. Taşıma çantası sayesinde istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Ferm Power CDM1129 Matkap Yorumları

Ferm Power CDM1129 Matkap Yorumları

Yasin
Hollanda malı diye milleti kandırıyorlar. Bu ürün Hollanda üretimi değil, Çin üretimidir. En altta made in PRC yazıyor. Evet marka Hollanda firması fakat üretim yeri bildiğiniz Çin. Çok fazla bir şey beklemeyin üründen, sıradan matkap işte.
Rıza
Vonroc ile Ferm markası arasında kaldım. Aralarında 150 lira fiyat farkı var. Hangisi daha kaliteli derken bu ürünü aldım. Cihaz ilk başlarda düzgün çalışıyordu ama kullandıkça sorunlar oluşmaya başladı. En başta bataryası durduk yere boşalıyor. Ürün çok zorlamalara gelmiyor. Bazen tetik tutukluk yapıyor.
Mehmet
Matkap gerçekten de çok güçlü. Elinize kolayca oturuyor. Kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra tetik ayarı bozuldu. Servise gönderdim 2 hafta içerisinde parça değişimini ücretsiz olarak yaptılar. Son 3 aydır başka bir sorun yaşamadım ama bataryanın gücünde gözle görülür bir düşüş var.

Leave a Comment

Ferm Power CDM1129 Matkap İncelemeleri

Ferm Power CDM1129 Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.