FERM Power CDM1126 Matkap

FERM Power CDM1126 Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 73%
İyi 15%
Ne İyi / Ne Kötü 7%
Kötü 0%
Çok Kötü 5%

FERM, 1965 yılından bu yana Hollanda’nın önde gelen elektrikli el aletleri markasıdır. Bir çok kategoride farklı özelliklere sahip el aletleri üretimi yapmaktadır. Markanın elektrikli el aletleri Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanıp piyasaya sürülmektedir. FERM Power CDM1126 Matkap yine aynı şekilde bir çok deneme ve geliştirmeden geçerek piyasaya çıkmıştır. Bir çok vidalama aletinin yanı sıra matkap özelliklerini de bünyesinde barındırır. 2 akülü, 2 vites seçeneği ve değişken hız kontrolü ürünün bazı özellikleri arasındadır.

FERM Power CDM1126 Matkap Yorumları

FERM Power CDM1126 Matkap Yorumları

Mustafa
Bu makina süper. Bir çok büyük firmalara kafa tutacak kadar iyi. Tek kötü yanı şarzın az sürmesi. Bunun dışında hiç bir sorun ile karşılaşmadım.
Sinan
Aletin torku bir çok markaya göre yüksek. Bu ürünleri kullanırken bits ucunuzun kaliteli olması performans açısından iyi olacaktır. Yoksa vida açmıyor sıkmıyor diye kabahati ürüne bulursunuz. Bu fiyat aralığının en kaliteli ürünü diyebilirim.
Cemal
FERM Power CDM1126 Matkap aldım 4 ay önce , klimacıyım yoğun bir şekilde kullanıyorum. Gayet kaliteli aparatları var. Aynı özelliğe sahip olan bir çok modele göre fiyatı da uygun geldi. Her türlü vidalama işleri için kullanıyorum. Defalarca yere düşmesine rağmen bir arıza vermedi.

Leave a Comment

FERM Power CDM1126 Matkap İncelemeleri

FERM Power CDM1126 Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.