Einhell Th-Cd 12-2 Vidalama Makinesi

Einhell Th-Cd 12-2 Vidalama Makinesi

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 17%
Ne İyi / Ne Kötü 2%
Kötü 5%
Çok Kötü 6%

Einhell Th-Cd 12-2 Vidalama Makinesi, Li-Ion pil teknolojisi sayesinde şarjı kendiliğinden boşalmaz. Küçük, hafif ve kullanımı kolay güçlü vidalama ve hızlı delme için 2 vitesli dişli sistemi bulunmaktadır. 19+1 tork kademesi ile sağ ve sola dönüş fonksiyonu sayesinde 24 Nm tork gücü yüksek tork için güçlü motor ve metal dişliler ile beraber çerçevelenmiştir. Tutamaktaki değiştirilebilir pil paketi sayesinde çok kullanışlı pil paketi birkaç 12V ürünle birlikte kullanılabilir. Hızlı durdurma ile tek kollu hızlı değiştirilebilir matkap ucu hızlı duruş, kolay takım değiştirme için otomatik mil kilitleme. Tork kayma kaplinleri, vidaların aşırı sıkılmasını önler ve soft yüzey kaplaması ergonomik yumuşak kavramalı tutma kolu mevcuttur.

Einhell Th-Cd 12-2 Vidalama Makinesi Yorumları

Einhell Th-Cd 12-2 Vidalama Makinesi Yorumları

Serkan
Bu üründen ben de aldım. Vidalama işlerinde orta seviye performans gösteren bir ürün diyebilirim. Fakat şarj adaptörü fişteyken çok ses çıkarıyor. Bu sorunu çözemedim. Patlayacak diye korkuyorum.
Ali
Bende bu üründen aldım hızlı çalıştırıp birden bırakınca motor bölümünden ışık çıkıyor herhangi bir koku yanma yok gibi ama neden böyle yaptığını çözemedim. Acaba kömürlerden mi geliyor o ışık bilemedim. Bu yüzden çok uzun ömürlü olacağını sanmıyorum.
Murat
Performansı iyi ve motoru güçlü bir cihaz. Ev ve sıradan işler için alınabilir ama profesyonel amaçlı kullanım için çok uygun olacağını sanmıyorum. Yedek bataryası olmaması ise önemli bir eksik. Şarj bittiği zaman beklemekten başka çareniz yok.

Leave a Comment

Einhell Th-Cd 12-2 Vidalama Makinesi İncelemeleri

Einhell Th-Cd 12-2 Vidalama Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.