Einhell Te-Sd Li Kit Mini sarjli Tornavida

Einhell Te-Sd Li Kit Mini Şarjlı Tornavida

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 97%
İyi 3%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Einhell Te-Sd Li Kit Mini Şarjlı Tornavida rahat ve güçlü bir vidalama cihazıdır. Manyetik matkap ucu tutucusu ile matkap ucunu kolayca değiştirebilirsiniz. Parlak led ışık, çalışma alanınızı aydınlatmanızı sağlar. Son derece kolay ve rahat bir tutuşa sahiptir. Yumuşak tutacağı ve ergonomik tasarımı ile uzun süreli işlerde bile yorulmadan çalışabilirsiniz. Akülü tornavidanız 10 uçla kullanıma hazır olarak gelir. Maksimum dayanıklılık için sağlam dişliler. Beraberinde gelen yüksek kaliteli metal kutuda güvenle saklayabilirsiniz. Li-ion teknolojili pil kendi kendine deşarj olmaz ve her zaman kullanıma hazırdır. Ürün, gelişmiş şarj mekanizmasına sahip 3.6V 1500 mAh pil ve USB şarj cihazı ile birlikte gelir.

Einhell Te-Sd Li Kit Mini Şarjlı Tornavida Yorumları

Einhell Te-Sd Li Kit Mini Şarjlı Tornavida Yorumları

Fırat
De monte masa ve dolap aldık. Kullanabileceğimiz bir ürün arayışı içindeydik. Bu ürünü öneriler üzerine satın aldım ve kullanmaya başladım. Montaj işleri için hafif ve performanslı bir alet. Bir çok markaya göre hem fiyatı ucuz hem de başarılı işler çıkardığı kesin.
Şahin
Ben de bu aleti yeni aldım. Şimdilik gayet başarılı iş görüyor. Boyutuna göre oldukça güçlü bir makine. Ele oturması güzel ve hafif bir yapısı var. Şarjı güzel gidiyor. Yanında gönderilen aksesuar seti kaliteli ve kullanışlı.
Bülent
Einhell Te-Sd 3,6 Li Kit Mini Şarjlı Tornavida fonksiyonel yapısı ve çelik dişli sistemi ile boyundan büyük işler için tasarlanmış. Ulaşılması zor alanlarda bile kullanım kolaylığı sunuyor. Rakiplerine oranla %30 daha yüksek şarj kapasitesine sahip Li-ion bataryası ürüne artı bir özellik katıyor. Ürünle birlikte gönderilen kutusu ve ilave parçalar başlangıç seviyesi için fazlası ile yeterli.
Orhan
Yaklaşık 6 aydır kullandığım bir makine. Daha önce buna benzer tanındık bir markayı kullanıyordum ama dişlisi kırıldığı için yeni cihaz almak zorunda kaldım. Şarjlı tornavida ama gayet iyi işler çıkarıyor. Pil süresi oldukça iyi. Yanında gönderilen uç seti yeterli ama keşke daha kapsamlı olsaydı. Makinenin uç kilitleme özelliği gerçekten de çok başarılı olmuş. Ev işleri için kesinlikle tavsiye ederim.

Leave a Comment

Einhell Te-Sd Li Kit Mini Şarjlı Tornavida İncelemeleri

Einhell Te-Sd Li Kit Mini Şarjlı Tornavida İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.