Einhell TE-Ci 18-1 Li Darbeli Vidalama Makinesi

Einhell TE-CI 18/1 Li Darbeli Vidalama Makinesi

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Einhell TE-CI 18/1 Li Darbeli Vidalama Makinesi ile istediğiniz boyutta ki vidalar için hassas çalışma sorun değildir. 2300 rpm’ye kadar çıkabilen ürün sağlam bir tutuşa sahiptir ve çalışırken profesyonel ve hatasız sonuçlar almanızı sağlar. Elektronik hız kontrolü, hassas hız ayarı ile en hassas işlerde bile iyi çalışır. Düşük ters tork özelliği, çalışma sırasında bileklere uygulanan stresi azaltır. Sağlam alüminyum yapısının yanı sıra kauçuk destekler ile mukavemeti daha da artırılmıştır. Matkap uçları standart altıgen vida ağzında tutulur, uygun çalışma için darbeli matkap uçları kullanılmalıdır. Pratik bel klipsi ile daha rahat ve güvenli çalışabilirsiniz.

Einhell TE-CI 18/1 Li Darbeli Vidalama Makinesi Yorumları

Einhell TE-CI 18/1 Li Darbeli Vidalama Makinesi Yorumları

Muhteşem bir ürün
Ürün çok iyi fiyatına göre diğer makineler ile kapışır. Ben şahsen vida sıkarken torklu vidalama kullanmam, çünkü çok ses yapıyor ve vidayı sıkması uzun sürüyor. Normal akülü vidalama ile çok daha hızlı ve sessiz vidalama yapabiliyor. Ben sadece torklu vidalamayı somun sıkmada kullanılması daha uygun bana göre. Ürün bu konuda muhteşem diyebilirim.
Hafif ve İyi
TE-CI 18 Lİ BL vidalama için süper bir alet. Aynı performansta duvar delme içinde kullanabiliyorsunuz. Üstelik vidalama için hafif ve iyi çalışan bir motor yapısına sahip. Uygun fiyatı ile bir çok markaya taş çıkarır cinsten.
Kaliteli
Uzun süre araştırdıktan sonra başlık sebebi ile bu makineyi tercih ettim. Siparişi kendi sitesinden verdim ve çok kısa bir sürede elime ulaştı. Malzeme kalitesi ve ağırlığı çok uygun olmuş. Piyasada ki adı sanı belli olmayan bir çok matkaptan çok daha iyi. Bu fiyata kaçırmayın derim.

Leave a Comment

Einhell TE-CI 18/1 Li Darbeli Vidalama Makinesi İncelemeleri

Einhell TE-CI 18/1 Li Darbeli Vidalama Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.