Einhell Te-Cd 18-2 Li Kit Matkap

Einhell Te-Cd 18/2 Li Kit Şarjlı Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 73%
İyi 11%
Ne İyi / Ne Kötü 5%
Kötü 2%
Çok Kötü 9%

Einhell Te-Cd 18/2 Li Kit Şarjlı Matkap, Power X-Change ailesinin iki pilli güçlü, sağlam ve ergonomik bir ürünüdür. 2 aşamalı hız seçimi ile vidalama işlemlerinin yanı sıra delme işlemlerini de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Metal dişli sistemi ile 44 Nm’lik yüksek torka ulaşabilir ve en zor işlerin bile üstesinden gelebilirsiniz. Beraberinde gelen hızlı şarj cihazı ve 2 adet bataryayı Power X-Change ailesinin diğer makine ve bahçe grubu ürünleriyle birlikte kullanabilir, ailenin solo ürünlerinden ihtiyacınız olan sonraki araçları seçebilir veya ilave batarya ve şarj cihazı satın alabilirsiniz. Ayrı olarak daha yüksek kapasiteli.

Einhell Te-Cd 18/2 Li Kit Şarjlı Matkap Yorumları

Einhell Te-Cd 18/2 Li Kit Şarjlı Matkap Yorumları

Ersin
Bende bugün bauhouse dan aldım bu ürünü. Ürün incelemelerde de yer aldığı gibi harika performansa sahip. Ben amatör kullanıcıyım ama biraz güçlü bir alet olsun diye bu modeli tercih ettim. 3 aydır bir çok markayı detaylıca inceledim ve sonuç olarak bu markada karar kıldığıma memnunum.
Muzaffer
Süper marka süper fiyat. Geçen yıl bu markanın bir ufak modelini aldım. 3mm metal deldim banamısın demedi. Çok kaliteli bir ürün ancak tek eksiği yedek batarya.
Hasan
Bir bosch makita dewalt değil ama idare eder. Profesyonel olarak iş yapılacaksa tavsiye etmem ama ev için basit işlerde kullanımı uygundur. Yani Blackdeckerden daha iyi bir ürün olduğu kesin.
Can
Ben mobilya ustasıyım profesyonel çalışıyorum. Daha önce makita nın AEG nin şarzlısını kullandım en son makita şarzlım tetik kısmı arıza çıkartıyordu sonra kendi kendime dedimki başka bir marka bak internette araştırırken bauhaus da bunun kampanyasını gördüm benim hemde bu makinanın yanında el süpürgesi ve telefon şarj aletinini de hediye olarak 600 tl ye satıyorlardı ve bana bu fiyat çok cazip geldi aldım. iyiki de almışım makina süper el süpürgesi montajda temizlikte çok işime yaradı hele telefon şarj etme aleti oda ayrı bir güzel kısaca almak isteyenler hiç düşünmeden alsın.
Nurettin
Ben yaklaşık 1 sene önce aldım. Darbeli değil. Sadece ahşap işinde kullanıyorum. Ucunda hafif yalpalama var. Bu seviyedeki çoğu markada bu var, karşılaştırabilirsiniz. Sorun yaratmıyor gerçi. Şuana kadar memnunum, işimi fazlasıyla görüyor. Yanına 1 tane daha almayı planlıyordum lakin fiyatları epey artmış. Ben 370 TL'ye almıştım, indirim vardı o zamanlar. Uç takımı ve USB adaptörü yoktu bende. Elimdeki ürün dünyanın en iyisi diyecek halim yok. Çok daha kaliteli markalar var ama 3-4 katı fiyat farkı da var. Alabiliyorsanız onları alın.

Leave a Comment

Einhell Te-Cd 18/2 Li Kit Şarjlı Matkap İncelemeleri

Einhell Te-Cd 18/2 Li Kit Şarjlı Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.