Einhell Te-Cd 12-1 Darbeli Matkap

Einhell Te-Cd 12/1 Darbeli Matkap

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Einhell Te-Cd 12/1 Darbeli Matkap, evde ve atölyede vidalama, delme ve darbeli delme konusunda uzmanların tüm taleplerini karşılayabilen güçlü, dayanıklı ve çok işlevli bir üründür. Akülü darbeli matkap, yüksek performanslı lityum iyon teknolojisi sayesinde her zaman kullanıma hazırdır. 2 hızlı cihaz, güçlü delme ve vidalama yetenekleri sağlar. Elektronik hız kontrolü, belirli malzeme ve uygulama için optimum güç ayarını sağlar. 22 farklı tork ayarı, son derece hassas kontrol sağlar. Son derece kolay kullanım ve hassas çalışma için uygun olan Einhell Te-Cd 12/1 Darbeli Matkap, kompakt tasarımı ve yumuşak tutuş yüzeyi sayesinde ergonomik bir tutuş sağlar. LED aydınlatma, çalışırken net bir görüş için karanlık köşeleri aydınlatır. Şarj cihazı, 45 Ah içinde şarj edilebilir ve kullanıma hazır 2,0 Ah şarj edilebilir pil içerir ve aksesuarlarla birlikte verilir. Set, manyetik tutuculu pratik bir saklama kutusunda teslim edilir.

Einhell Te-Cd 12/1 Darbeli Matkap Yorumları

Einhell Te-Cd 12/1 Darbeli Matkap Yorumları

Nihat
Ürünü ne kadar övsem az diyorum. Amatör işler için aldım. Vidalama işlerim çok sık olmasa da zaman zaman olabiliyor. Teslim aldığım ilk gün kullanmak amaçlı bir kaç vida sıktım. Matkaba hiç baskı yapmanıza bile gerek kalmadan gücünü ortaya koyarak hiç zorlanmadan sıkıyor. Güç olarak gayet yeterli gibi duruyor. Plastik kalitesi de ürüne göre iyi seviyede. Ağırlığı ve orantısı da tam ele oturur gibi yapılmış.
Serdar
Sunta yada alçıpan vidalamak için muazzam bir alet. Hem güçlü hem de yeni nesil bataryası ile uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Diğer matkaplara göre hafif olması da özellikle tavan uygulamalarında daha rahat bir kullanım sağlıyor. Tavsiye edeceğim bir üründür.

Leave a Comment

Einhell Te-Cd 12/1 Darbeli Matkap İncelemeleri

Einhell Te-Cd 12/1 Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.