Dijitsu VN27 Sessiz Dc Ayakli Vantilator

Dijitsu VN27 Ayaklı Vantilatör

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 76%
İyi 11%
Ne İyi / Ne Kötü 10%
Kötü 0%
Çok Kötü 3%

Dijitsu VN27 Ayaklı Vantilatör Yorum; yüksek performans sağlamak için geliştirilen ürün 16 inch genişliğinde pervane çapı ile bulunduğunuz ortamı en kısa süre içerisinde serinletme kabiliyetine sahiptir. Pervane üzerinde farklı açılarda konumlandırılmış 5 adet kanat bulunmaktadır. 35w motor gücüne sahip olan vantilatör modeli uzaktan kumandası ile kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Zaman ayarı özelliği bulunan üründe ayrıca ısınmaya karşı koruma önlemi ve 12 farklı hız kademe seçeneği de bulunmaktadır. Dijitsu VN27 vantilatör tüm bu özelliklerinin yanı sıra kalitesi ile de dikkat çekiyor.

Dijitsu VN27 Ayaklı Vantilatör Yorumları


Çok Sessiz

Vantilatör gerçektende çok sessiz çalışıyor. Kumandası olması ürüne artı özellik katmış. Malzeme kalitesi de fena sayılmaz.


Güzel Serinletiyor

Kurulumu çok kolay. Eliniz biraz tornavida tutuyorsa 10 dakikada kurulum yapabilirsiniz. Kalitesi ortanın bir üstünde. Serinletmesi güzel ve kademe ayarı fazla olması istenilen modu daha kolay seçmenize olanak tanıyor.

Leave a Comment

Dijitsu VN27 Ayaklı Vantilatör İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.