Dewalt DCD996P2-QW Darbeli Matkap

Dewalt DCD996P2-QW Darbeli Matkap

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Kömürsüz motoru ile sürtünmeyi en aza indirerek çalışma süresini ve alet ömrünü uzatır. 3 vitesli metal şanzıman ile vites arttırarak delmek istediğiniz herşeye Dewalt DCD996P2-QW ile meydan okuyabilirsiniz. Otomatik mil kilitli 13mm tek kovanlı anahtarsız metal mandren ile tek elle kolay ve hızlı uç değiştirme imkanı sunar. Darbe özelliği taş, tuğla ve betonda darbeli delme için uygundur. Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolünü seçebilirsiniz. Rahat ve yormayan kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı kabza ile uzun süreli çalışmalarda ağrı yapmaz. Üç vitesli şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken hız ve sağ-sol dönüş ayarı mevcuttur.

Dewalt DCD996P2-QW Darbeli Matkap Yorumları

Dewalt DCD996P2-QW Darbeli Matkap Yorumları

Özkan
Dewalt makinalar aküsü bitene kadar delebileceği çapta ahşap, metal, duvar ve betonu deler. Akü bitene kadar ne motor yanar nede aşırı derecede ısınır. Dewalt markasından şaşmayın.
Mustafa
Bu alete rakip Hitachi DS18DSDL geçen gün hepsiburada da kampayada 900 TL satılıyordu. Şuan fiyatlar baya uçmuş. Bende Bosh GSB 18-2 Li Plus x2 bataryalı olan model var. Bosch, DeWalt ve Makitanın çok fazla çakması var. Alırken dikkat edilmesi gerekli.
Ali
Ürün şahane ama fiyatlar tavan yapmış durumda. İnceleme videolarında yapılan yorumlara bakıyorum adamlar 1500 lira gibi komik rakamlara almışlar. Şimdi bakıyorum fiyat 2 katına çıkmış. 1 senede ne değişti de %100 zam geldi anlamış değilim. İhtiyacım var ama biraz daha bekleyeceğim.

Leave a Comment

Dewalt DCD996P2-QW Darbeli Matkap İncelemeleri

Dewalt DCD996P2-QW Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.