Dewalt DCD796P2-QW

Dewalt DCD796P2-QW Çift Akülü Darbeli Matkap

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Dewalt DCD796P2-QW Çift Akülü Darbeli Matkap maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 50mm, (Metal) 13mm, (Duvar) 16mm dir. Sürtünmeyi azaltır ve çalışma süresini ve alet ömrünü uzatır. Daha fazla çalışma süresi ve uzun alet ömrü için sağlam 2 vitesli metal şanzıman. Otomatik mil kilitli 13mm tek kovanlı anahtarsız metal mandren ile tek elle kolay ve hızlı uç değiştirme. Li-Ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, böylece daha uzun kullanım süresi sağlar. Olağan üstü kompakt ve hafif, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar. Darbe özelliği taş, tuğla ve betonda darbeli delme için uygundur. 12 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastikte delme ile her türlü vidalama uygulamasında üstün kontrol ve hassaslık. Tork bileziği ayarlanan tork gücüne ulaştığında malzemeye zarar vermeden otomatik olarak durmasını sağlar. Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolü.

Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı kabza İki vitesli şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken hız ve sağ/sol dönüş ayarı. Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar. Kayar akü sistemi ile kolay ve güvenli akü değiştirme. Çift Akü sayesinde şarj süresini beklemeden kesintisiz çalışma. Akü göstergesi, akü şarj durumunu gösterir. Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır. Çelik kemer kancası ve manyetik uç yuvası. Taşıma çantası ile alet ve aksesuarları temiz ve güvenli bir şekilde saklama.

Dewalt DCD796P2-QW Çift Akülü Darbeli Matkap Yorumları

Dewalt DCD796P2-QW Çift Akülü Darbeli Matkap Yorumları

Adem
Dewalt makinalar aküsü bitene kadar delebilecegi çapta ahşap metal duvar beton deler akü bitene kadar ne motor yanar nede aşırı derecede ısınır. Fiyatı biraz pahalı olsa da iyi bir makina arıyorsanız bu ürünü almalısınız.
Turgay
220 v luk matkaplardan daha güçlü. Diğer profosyenel markalara göre tam f/p ürünü. Çok güç isteyen işler yapılmayacaksa gerek yok aslında. 95 nm gücü var bunun 50 nm ve üzeri makinalar iş görür.
Hakan
Bu makinaya rakip Hitachi DS18DSDL geçen gün hepsiburada da kampayada 900 TL satılıyordu. şuan 1250 TL den satılıyor. Bende Bosh GSB 18-2 Li Plus (18v) 2Ah x2 bataryalı var. 5Ah olunca tork 94 lere çıkıyor 2Ah larda tork 64 a düşüyor. Sağlam aletler birde Letgo vs yerlerde çok çakmaları var insanlar balıklama atlamasınlar. Bosh, DeWalt ve Makitanın çok fazla çakması var. Özellikle Letgo da sıfır ürün diyerek dükkanı kapattık vs bir hikaye uydurup güven vererek ve sağlam bir profil fotoğraf ile satmaya çalışıyorlar. Dikkat edin.
Mustafa
Bu model bana biraz fazla olacak gibi 5 ah yerine 2 ah olan DCD796D2 modeli nasıl olur acaba? Ben hobi işleri ev kullanımı gibi ticari olmayan işler yapacam. Belki yeri gelecek kütüğe büyük vida da atacam, yeri gelir beton delecek olurum, gidipte bunları yaparken başkasından matkap şu bu aramak istemiyorum. Stanley sbh20d2k fiyat olarak yarı yarıya nerdeyse. Ne yapsam bilemedim.

Leave a Comment

Dewalt DCD796P2-QW Çift Akülü Darbeli Matkap İncelemeleri

Dewalt DCD796P2-QW Çift Akülü Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.