Dewalt DCD791D2-QW

Dewalt DCD791D2-QW 18V 2Ah Şarjlı Matkap

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Dewalt DCD791D2-QW 18V 2Ah Şarjlı Matkap, Hızlı ve kolay uç değişimi için metal ön manşonlu 13 mm anahtarsız mandren sürtünmeyi azaltır ve çalışma süresini ve takım ömrünü uzatır Yüksek kapasiteli piller, çok kompakt bir boyutta ekstra uzun kullanım ömrü sağlar Mükemmel verimlilik ve daha uzun çalışma süresi için yeni nesil fırçasız motor teknolojisi Olağanüstü kompakt Li-ion pil, kullanılmadığında şarjını korur ve uzun ömürlü daha uzun kullanım sağlar. 15 kademeli tork ayarı Ahşap, metal, plastik ve her türlü vidalama uygulamalarında delmede üstün kontrol ve hassasiyet Elektronik hız kontrolü Delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolü sayesinde, emen kauçuk kaplı tutamak rahat kullanım için titreşimler Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır Kutu iki hızlı hız ile farklı malzemelerde kullanım için değişken hız ve sağa / sola dönüş ayarı Tek elle erişim alanları ile rahat ve dar kompakt tasarım Alet ve aksesuarların temiz ve güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar taşıma çantası ile. Profesyonel kullanıma uygun ikili batarya sayesinde şarj süresini beklemeden kesintisiz çalışma sunar.

Dewalt DCD791D2-QW 18V 2Ah Şarjlı Matkap Yorumları

Dewalt DCD791D2-QW 18V 2Ah Şarjlı Matkap Yorumları

Halit
Uzun süre inceledikten sonra almaya karar verdiğim bir ürün. Çatı işleri yaptığım için sürekli sac malzeme ve akıllı vida ile çalışmak zorundayım. Hafifliği ve yapısı ele oturması çok iyi tasarlanmış. Gücü ve motoru güzel. Şarj uzun gidiyor. Verdiğim paraya değdi.
İbrahim
Makine oldukça güçlü. İlk kullanımda bileğimi incittim. Matkap ile ilgili söyleyeceğim tek olumsuz bir cümle bulamadım. İndirimden 1299 liraya satın aldım. Uzun ömürlü kullanırım diye planlıyorum.

Leave a Comment

Dewalt DCD791D2-QW 18V 2Ah Şarjlı Matkap İncelemeleri

Dewalt DCD791D2-QW 18V 2Ah Şarjlı Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.