Dewalt DCD777S2T-QW Matkap

Dewalt DCD777S2T-QW Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 78%
İyi 10%
Ne İyi / Ne Kötü 3%
Kötü 5%
Çok Kötü 4%

Dewalt DCD777S2T-QW Matkap 65Nm Maksimum Tork Gücü, Yüksük Hızı 0/500/0/1750 Dev/Dk, Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap)30Mm, (Metal)13 mm hızlı Ve Kolay Uç Değiştirmek için, Metal Ön Kovanlı Anahtarsız, Otomatik Mil Kilitli 13 mm mandren, Yüksek Kapasiteli Aküler Çok Kompakt Boyutta Çok Uzun Çalışma Süresi Sağlar Olağan Üstü Kompakt Ve Hafif, Zor Alanlarda Bile Uzun Süre Yorulmadan Çalışma imkanı Sağlar Li/Ion Akü Kullanılmadığı Zamanda Şarjını Korur, Böylece Daha Uzun Kullanım Süresi Sağlar 17 Kademeli Tork Ayarı ile Ahşap, Metal, Plastikte Delme ile Her Türlü Vidalama Uygulamasında Üstün Kontrol Ve Hassaslık, Elektronik Hız Ayarı Sayesinde Delme Ve Vidalama Uygulamalarında Kullanılan Malzemeye Göre En Uygun Hız Kontrolü sunar.

Entegre Led Aydınlatma Çalışma Alanını Aydınlatır, Aşırı Yük Koruması Sayesinde, Zorlamalarda, Sıkışmalarda Kullanıcı Güvenliği Ve Makinanın Zarar Görmemesi için Otomatik Kapanır, Tetiğe Tekrar Basıldığında Çalışmaya Başlar Sağ/Sol Ayarı ile Rahat Vidalama, Geri Dönüşte Tam Güç Vida Sökmede Veya Sıkışan Ucu Çıkarmada Tam Güç Sağlar, Rahat Kullanım için Titreşimi Emen Kauçuk Kaplı Kabza iki Vitesli Şanzıman ile Farklı Malzemelerde Kullanılmak için Değişken Hız Ve Sağ/Sol Dönüş Ayarı, Kompakt Tasarım Tek Elle Rahat Kullanım Ve Dar Alanlara Erişim Sağlar, Taşıma Çantası ile Alet Ve Aksesuarları Temiz Ve Güvenli Bir Şekilde Saklama Çift Akü Sayesinde Şarj Süresini Beklemeden Kesintisiz Çalışma, Profesyonel Kullanıma Uygundur.

Dewalt DCD777S2T-QW Matkap Yorumları

Dewalt DCD777S2T-QW Matkap Yorumları

Hayri
DeWalt akülü matkap kullanmak çok kolay. Tornavida kullanışlı, oldukça hafif, çok fazla güce sahip ve kullanımım için sunulan piller uzun süre dayanıyor. Dewalt markasının en iyi ürünü bu diyebilirim.
Özkan
Özellikle bağ bahçe işleri ile uğraşan kişiler için her türlü ihtiyacınızı bu ürünle karşılayabilirsiniz. Ahşap işlemleri için sorunsuz çalışıyor. Duvar için aynı şeyi söyleyemem. Yedek piller hızlı bir şekilde yaklaşık 30 dakikada şarj oluyor. Batarya yönünden şuan için sorunsuz diyebilirim.
Ali
Ürün tam da istediğim gibi çıktı. Matkap işlerinde Dewalt markasını tek geçerim. Bütün fonksiyonları sorunsuz çalışıyor ve yapması gereken her işi kolay bir şekilde yapıyor. Bataryası iyi gidiyor, şarj hızlı doluyor. Uzun süre kullanım için uygun bir ürün.

Leave a Comment

Dewalt DCD777S2T-QW Matkap İncelemeleri

Dewalt DCD777S2T-QW Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.