Dewalt DCD771S2-TR Matkap

Dewalt DCD771S2-TR Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 67%
İyi 11%
Ne İyi / Ne Kötü 8%
Kötü 4%
Çok Kötü 10%

Dewalt DCD771S2-TR Matkap; Hızlı ve kolay uç değişimi için metal ön manşonlu anahtarsız 13 mm metal. Otomatik mil kilidi. Yüksek kapasiteli aküler, çok kompakt boyutta çok uzun çalışma süresi sağlar. Olağanüstü kompakt ve hafif olması, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkanı sağlar. Li-ion pil, kullanılmadığında şarjını korur, böylece daha uzun kullanım süresi sağlar. 17 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastik ve her türlü vidalama uygulamalarında delmede üstün kontrol ve hassasiyet sunar. Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolü.
Dewalt DCD771S2-TR Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır. Aşırı yük koruması sayesinde zorlama, sıkışma sırasında kullanıcı güvenliği ve makine hasarı için otomatik olarak kapanır ve tetiğe tekrar basıldığında çalışmaya başlar. Sağ / sol ayarı ile tam güçte dönme, sıkışan ucu rahat vidalama ile gevşetme veya çıkarma konusunda tam güç sağlar. Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı tutma yeri. İki vitesli şanzıman ile farklı malzemelerde kullanım için değişken hız ve sağa/sola dönüş ayarı. Kompakt tasarım, tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar. Alet ve aksesuarları taşıma çantasıyla birlikte temiz ve güvenli bir şekilde saklayın. Çift batarya sayesinde şarj süresini beklemeden kesintisiz çalışma.

Dewalt DCD771S2-TR Matkap Yorumları

Dewalt DCD771S2-TR Matkap Yorumları

Niyazi
Profesyoneller için tasarlanmış bir ürün ancak ben güçlü bir makine istediğim için ev işlerimi yapmak amacıyla satın aldım. Matkabın torku ve gücü bileğinizi döndürecek cinsten. Hiç zorlanmadan ve sizi yormadan işini kolayca yapıyor. Fiyatına oranla diğer markalara kıyasla tavsiye ederim.
Hasan
Almadan önce orjinallik anlamında baya tereddütlerim vardı. Ürün elime geldiğinde hemen kıyaslama yaptım ve her yerini kontrol ettim. Vidalama dışında her işinizi görebileceğiniz bir ürün. Tuğla olan duvarları ve sacları da kolayca deliyor.

Leave a Comment

Dewalt DCD771S2-TR Matkap İncelemeleri

Dewalt DCD771S2-TR Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.