Dewalt DCD700C2-TR Matkap

Dewalt DCD700C2-TR Matkap

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 79%
İyi 5%
Ne İyi / Ne Kötü 8%
Kötü 4%
Çok Kötü 4%

Dewalt DCD700C2-TR Matkap yorum; uzun süreli deneyim, sürekli ürün geliştirme ve yenilik Dewalt markasının profesyonel elektrikli alet kullanıcıları için en güvenilir ortaklarından birisi haline gelmesini sağlamaktadır. Değişken hız ayarlı tetik belirli bir uygulama için en iyi hızı seçmenizi sağlar. Matkap/tornavidanız iki hızlı vites kutusu özelliği ile çok amaçlı kullanım için vitesler arasında geçiş yapmanızı sağlar. Aletiniz, mandrenin tek elle kullanılması için tek döner kovanlı anahtarsız mandren kullanmaktadır. Bu şarj cihazları duvara monte edilebilir veya bir masa veya çalışma tezgahı üzerinde yukarı doğru durabilir şekilde tasarlanır. Dewalt DCD700C2-TR şarj cihazlarının ayara ihtiyacı yoktur ve olabildiğince kolay çalıştırılmak üzere tasarlanmışlardır. Uzun ömürlü akü, daha önce kolayca yapılan işlerde yeterince güç üretemeyecek duruma geldiğinde şarj edilmelidir.

Dewalt DCD700C2-TR Matkap Yorumları

Dewalt DCD700C2-TR Matkap Yorumları

Kasım
Sert ağaçlar üzerinde mutlak vidaya uygun çapta matkap ucu ile delme uygulanıp vidayı ondan sonra vidalamak doğru yaklaşım olur. Zorlama ile güçlü matkap ile sert ağaç üzerindeki direk vidalama ağaç cinsine bağlı kalmak kaydıyla çatlamalar oluşturabilir. İllaki direk vidalamayı yapacağım diyenler, öncelikle vidayı sabuna veya don yağına sürüp vidalamalıdır. Yapılan en büyük hata bits ucu seçiminden kaynaklı olmaktadır. Bu şahsi tecrübelerime dayanarak ortaya koyduğum sonuçtur. Markası ne olursa olsun matkap kullanan arkadaşlara tavsiyemdir.
Murat
Metal kesmek icin üretilen Stanley makinesinin DEWALT versiyonu da var, zaten iki şirket te Stanley Black and Decker'e ait şirketlerdir. Bu aletin pilli versiyonu sadece Makita tarafından yapılmıştır ve 2 x 18V = 36V pilleri ile çalışıyor. Her iki markada gönül rahatlığı ile alınabilir.
Orhan
Bataryası dışında mükemmel bir performansa sahip dayanıklı bir model. Alacak kişiler bilindik sitelerden alsınlar. Aksi halde piyasada bir çok sahtesi bulunan bu ürünün çakmasını alır ve sonrada bir işe yaramaz diyerek çöpe atar.

Leave a Comment

Dewalt DCD700C2-TR Matkap İncelemeleri

Dewalt DCD700C2-TR Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.