Daylux DTXN71U 24000 Btu inverter Duvar Tipi Klima

Daylux DTXN71U 24000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 50%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 50%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Daylux DTXN71U 24000 BTU Inverter Klima Yorum; Daikin marka kalitesi ve servis ağıyla satışa sunulan Daylux klimalar, inverter özelliği ve A sınıfı enerji verimliği ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Yüksek performans sağlayan klima modelleri turbo özelliği sayesinde hızlı soğutma ve ısıtma imkanı sunmaktadır. Uyku modunda oldukça düşük bir enerji tüketim değeri sunan ürün saatlik ortalama sadece 1w enerji tüketimi yapmaktadır. Dikey üfleme özelliği ile odanzın her noktasına eşit şekilde üfleme yapan klimalar inverter motoru sayesinde oldukça sessiz çalışıyor. Üründe ayrıca otomatik arıza tanımlama, zamanlayıcı, uyku özelliği, otomatik tekrar başlatma ve düşük sıcaklıkta çalışma özellikleri mevcuttur.

Daylux DTXN71U 24000 BTU Inverter Klima Yorumları


Sıradan Ürün Yüksek Fiyat

Oldukça sıradan özellikleri olan yüksek fiyatı ile dikkat çeken bir ürün. Hani orta seviye bir ürün alayım fiyatıda uygun olsun diyorsunuz ama adını bile ilk defa duyduğumuz marka yıllarca piyasada var olan markalardan bile daha yüksek bir fiyata ürün satıyor. Merak ediyorum acaba bu fiyata bu ürünü 80 milyon insan için kaç kişi alır.


Sorun Yok

Kapanan bir işyerinden oldukça uygun bir fiyata aldım. Daikin kalitesi altında satılan bir ürün. Gayet güzel çalışıyor şimdilik bir sorun yok.

Leave a Comment

Daylux DTXN71U 24000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.