Daikin Emura FTXJ25MS 9000 Btu inverter Klima R32 Duvara Montaj

Daikin Emura FTXJ25MS 9000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 55%
İyi 10%
Ne İyi / Ne Kötü 35%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Daikin Emura FTXJ25MS 9000 BTU Inverter Klima Hakkında

Daikin Emura FTXJ25MS 9000 BTU Inverter Klima Yorum; tasarım ödüllü teknoloji ürünü klima modeli modern mekanlar için şık bir dokunuş sağlarken ortamınızı daha estetik bir hale getiriyor. Klimada bulunan hareket sensörü sayesinde oda içerisinde ki hareketleri otomatik olarak algılar ve hareket olmadığı durumlarda kendiliğinden ekonomi moduna geçerek enerji tüketimini azaltır. İnverter teknolojisi bulunan ürün çalışması gereken zamanı kendisi belirler ve buna göre performans sunarak ortam ısısını gerektiği seviyede tutar. Akıllı gece modu ile uyku halindeyken gereksiz çalışmanın önüne geçerek aşırı performansın önüne geçer. Ultra sessiz özelliği bulunan Daikin Emura klima modellerinde iç ve dış ünite sesi daha fazla azalır ve çalıştığını bile anlamakta zorluk çekersiniz.

Daikin Emura FTXJ25MS 9000 BTU Inverter Klima Yorum; elektrik kesintileri sonrası sizin belirlediğiniz ayarlar otomatik olarak kendiliğinden devam eder. Günlük programlama özelliği de bulunan ürün sizin belirleyeceğiniz ayarlar doğrultusunda istenilen saatte belirlediğiniz ayarları dikkate alarak çalışır. Akıllı ev sistemlerine uyumlu olan Emura klimalara telefonunuzdan, tabletinizden yada bilgisayarınızdan istediğiniz gibi komut verebilir, yönetebilirsiniz. Dikey salınım özelliği bulunan ürün odanızın her noktasına eşit seviyede üfleme yaparak her açıdan soğutma ve ısıtma sağlar. Multi sisteme sahip olan dış ünitesine farklı kapasitelerde 5 adete kadar iç ünite montajı yapılabilmektedir. Bu sayede tek bir dış ünite ile birden fazla klimayı aynı performansta kullanabilirsiniz.

Daikin Emura FTXJ25MS 9000 BTU Inverter Klima Yorumları


Her Açıdan Kusursuz

Emura klima serisi her açıdan sizi tatmin edecek ve verdiğiniz parayı hak edecek bir ürün. Fiyat biraz yüksek olabilir ama teknolojiyi önden kullanmak istiyorsanız bu seriyi denemenizi tavsiye ederim.


Fiyat Daha Uygun Olmalı

Türkiye piyasası için aşırı yüksek bir fiyatı olduğu için alamadığım bir klimadır kendisi. Anlatılanlara göre özellikleri çok iyi olsa da fiyatın biraz daha uygun olmasını beklerdim.

Leave a Comment

Daikin Emura FTXJ25MS 9000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.