Catpower 5158 Darbeli Matkap

Catpower 5158 Darbeli Matkap

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 81%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 19%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Catpower 5158 Darbeli Matkap, 20V gücünde 2000 mAh batarya kapasitesine sahip olan 2500 devirli ürün hızlı şarj adaptörü ve ikili aküsü ile beraber satışa sunulmaktadır. 50 NM tork gücü bulunan darbeli matkap ile vidalama ve delme işlemleriniz dahil bir çok işi tek ürün ile yapabilirsiniz. Cihaz üzerinde bulunan led ışığı ile çalışma ortamlarınızı aydınlatabilir ve karanlık ortamlarda bile daha rahat bir çalışma sağlarsınız. Sağ ve sola dönüş ayarı bulunan matkap başlığında ayrıca bir çok dönüş hız ayarı da mevcuttur. 2 yıl garantili olarak satışa sunulan ürün özellikle ustalar tarafından da tavsiye edilmektedir.

Catpower 5158 Darbeli Matkap Yorumları

Catpower 5158 Darbeli Matkap Yorumları

Harun
Bir tanıtımda denk gelip uygun fiyata aldığım bir model. Marka ismi çok bilinmese de özellikle sanayi gibi yerlerde sürekli matkap ile çalışan ustalar bu markayı iyi bilirler. Matkabın performansı şuana kadar kullandığım bir çok markaya göre iyi seviyede. Vidalama ve delme işleriniz için gayet yeterli. Aynı fiyata bulsam bir tane daha alırım.
Mustafa
Uzun zamandır bu markanın başka bir modelini kullandığım için ve sağlamlığını bildiğim için bu modeli satın aldım. Fakat aynı şeyleri bu model için söyleyemem. Şarj azalınca matkapta gözle görülür bir performans düşüklüğü yaşıyorum. En kısa zamanda garantiye göndereceğim.

Leave a Comment

Catpower 5158 Darbeli Matkap İncelemeleri

Catpower 5158 Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.