Catpower 5155 Darbeli Matkap

Catpower 5155 Darbeli Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 9%
Ne İyi / Ne Kötü 10%
Kötü 2%
Çok Kötü 9%

Catpower 5155 Darbeli Matkap, kömürsüz iki vitesli çift akülü kullanım özelliği ile satışa sunuluyor. Vidalama ve delme işlerinde günlük kullanım için uygun bir cihazdır. İki vitesli motoru sayesinde istediğiniz hızı kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Ürün yanında gelen şarj ünitesinde hızlı şarj desteği yer almaktadır. Bu sayede çok kısa bir süre içerisinde şarjınızı tamamlayabilir, işinizi yarıda bırakmak zorunda kalmazsınız. Ürün üzerinde sabit olan led ışığı ile en karanlık alanlarda bile harika bir görüşe sahip olursunuz. 50 NM tork özelliği bulunan cihaz sağ ve sola dönüş fonksiyonunu da sahiptir.

Catpower 5155 Darbeli Matkap Yorumları

Catpower 5155 Darbeli Matkap Yorumları

Hüseyin
Hobi amaçlı günlük kullanımlar için iş görür seviyede bir ürün. Çok güçlü bir motoru yok ama vidalama işleri için yeterli kapasiteye sahip. İndirimden çok uygun bir fiyata aldım yoksa iade ederdim.
Cemal
5155 daha güçlü evinizde kalın vidalamalar ve orta çaplı delmeler yapar. Birde aynı markanın 5156 modeli var oda daha çok akıllı vidalarda kolaylık sağlar. 1800 devir trapez çatı vidalamalarında hızlı ve kolay kullanım için 5155 modelini rahatça kullanabiliyorum. 1500 devir olduğundan trapez vidalarda daha yavaş kalıyor çabuk yoruluyor. Güç ve sağlamlık için 5155 modelini, pratik ve hızlı olsun diyorsanız 5156 modelini tavsiye ederim.

Leave a Comment

Catpower 5155 Darbeli Matkap İncelemeleri

Catpower 5155 Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.