Braun Lazer IPL Cihazları

Braun, elektrikli tıraş makinesi, ekmek kızartma makinesi, epilatör veya elektrikli diş fırçası gibi ürünler üreten ve satan bir Alman şirketidir. 1921 yılında Almanya’nın Frankfurt kentinde Max Brown tarafından kurulan şirket, 1984-2005 yıllarında Gilette’in elindeydi. 2005 yılında ellerini Procter ve Gamble’a geçirdi. Bugün hala bu şirketin bir yan kuruluşudur.

Makine mühendisi Max Brown, şirketi 1921’de kurdu, küçük bir mühendislik atölyesinde radyo üretti, şirketi 2 yılda genişletti ve radyo ekipmanı ile ilgili parçaların üretimine devam etti. 1932’de ilk radyo ve çaları birleştiren Brown, Almanya’nın en etkili radyo şirketi oldu. 1950’lere kadar radyo ve ses kaydedici; Ayrıca film projektörleri tarzında teknolojik cihazlar üretmeye devam etti. Sonunda, 1950’lerde ilk kez, bugün tanıdığımız usturayı serbest bıraktılar. Şirket 1967’ye kadar aynı damarda devam etti, bu şirketin bir kısmı ünlü şirket Gilette tarafından satın alındı.

Adı çoğunlukla ev aletlerinde kullanılan Brown, bugün parlak dengesini koruyor. Hala epilasyon, jilet, kahve makineleri, ev aletleri duyuyoruz ve 120.000 kişiyi istihdam eden ve dünyanın en büyük 500 şirketinden biri olan Procter & gamble adlı ürünleri üretmeye devam ediyoruz.

Adı çoğunlukla ev aletlerinde kullanılan Brown, bugün parlak dengesini koruyor. Hala epilasyon, jilet, kahve makineleri, ev aletleri duyuyoruz ve 120.000 kişiyi istihdam eden ve dünyanın en büyük 500 şirketinden biri olan Procter & gamble adlı ürünleri üretmeye devam ediyoruz.

Braun, kişisel bakım ürünleri ve yenilikçi teknoloji kullanılarak geliştirilen küçük cihazları ile dünya çapında tanınırlık sağlıyor. Braun üreticileri genellikle “daha az, daha fazla” ilkesine verdikleri önemi vurgular ve ürünlerde çalışmayan parçaların bulunmamasını önler. Bu tasarım vizyonuyla Braun, kullanıcılarından tanınır ve değerini sürekli olarak artırabilir.

Brown’ın Hikayesi Ve İlham Kaynağı

Max Brown tarafından kurulan şirket 1951’de kurucunun ölümü ile bağlantılı olarak oğullarına transfer edildi. Braun, iki genç liderin önderliğinde hızla gelişiyor ve ürün yelpazesi, potansiyelinin gerçekleşmesi ile genişliyor. Bugün üretken faaliyetlerini tutku ve kararlılıkla genişleterek günümüze ulaşmış olan marka, artık global bir marka olarak biliniyor. Braun yöneticileri, marka geliştirmenin ilhamının insana saygı olduğunu söylüyor.

Braun Ürün Çeşitliliği

Braun ürünleri çok çeşitli özellikler sunar. Kahverengi epilasyon kategorisindeki birçok ürünü ile ön plandadır. Braun, saç bakımı söz konusu olduğunda ilk akla gelen markadır. Braun saç düzleştirici ve saç maşası ile hayal edilebilecek herhangi bir saç stiline kolayca erişilebilir. Sağlık ve refahı ön planda tutan marka, sağlığınızı bir dizi Braun tansiyon aleti ile kontrol etmenizi sağlar ve kapsamlı sonuçlar veren teknolojik çözümleriyle bilinir.

Braun Lazer Epilasyon Cihazları

Braun tüy gidericiler tüy giderme yöntemlerine tamamen yeni bakış açıları getirir. Braun başarısını bir epilatör ve yüz temizleyici ile tamamlar ve dünyanın ilk evrensel epilasyon cihazını yarattığı için ödüllendirilir. Braun Blender tek veya eksiksiz tasarımda mevcuttur. Blender; Paketin genişliğine bağlı olarak, bir doğrama ve karıştırma ucu, bir kaseye sahip bir kıyıcı, büyük ve küçük bir kase için seçenekler, buz kırmak için bir bıçak gibi ek fonksiyonlar içerebilir.

Braun Silk uzmanı cilt tonunu otomatik olarak uyarlar (Cyden teknolojisi ile işbirliği içinde geliştirilir) – Sadece darbeli ışık teknolojisi – Klinik olarak görünür saçların kalıcı olarak çıkarılmasını vaat etmek için test edilmiştir – Tedavi teknolojisi için SensoAdapt Hassasları korumak için güvenli, hızlı ve etkili enerji ile donatılmıştır veya cihazı ilk kez kullanmak isteyenler için – 3 seviye – cilt yüzeyinin altında sürekli çalışma ile, saç köklerinde melanini etkileyen, büyüme döngüsünü – ve ışık enerjisi istenmeyenleri önler cilt yüzeyinde saç. Shin sadece 8 dakika içinde tedavi edilebilir.

Braun Lazer IPL Cihazları Yorumları

Artık bir epilatör ile istenmeyen tüyleri hızlı ve tamamen yok edebilirsiniz. Özellikle de kadınların en büyük derdi haline gelmiş olan bu istenmeyen tüylere kesin çözüm bulan Braun kullanıcı yorumları ile de kendini göstermeyi başarmaktadır. Piyasada bulunan epilasyon aletlerinin çoğu en küçük tüyleri işgal eder ve devrim niteliğinde bir özellik oluşturur. Böylece, başlangıçta birkaç hafta boyunca pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz ve saçınızın uzun süreli kullanımla nasıl küçüldüğünü görebilirsiniz. Özellikle yüzünüz için lazer epilasyon seçerseniz, cilde zarar vermeyen bir başınızın olması gerekir. Braun Lazer cihazları ile ilgili yapılan tüm kullanıcı yorumlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.