Bosch Psr 1440 Li-2 Delme ve Vidalama Makinesi

Bosch Psr 1440 Li-2 Delme ve Vidalama Makinesi

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Bosch Psr 1440 Li-2 Delme ve Vidalama Makinesi; Lityum-İyon teknolojisi sayesinde, kendi sınıfında en kullanışlı olması ürüne artı özellik katıyor. Lityum İyon batarya teknolojisi sayesinde hafıza kaybı yok, şarj kaybı yok, kullanıma her an hazırdır. Bosch elektronik hücre koruması sayesinde, değiştirilebilen Lityum iyon akü bulunmaktadır. Her kullanım için optimum güç 2 vitesli, yüksek verim şanzımanı ile üstün uzun kullanım ömrü, en iyi güç aktarımı, yüksek düzenli çalışma sağlar. Akıllı 3 kademeli akülü şarj durumu göstergesi şalter düğmesi üzerinden Bosch elektronik devir sayısı kumandası mevcuttur. En kolay uç değiştirme için Bosch otomatik kilitli anahtarsız uç takma mandreni bulunmaktadır. PowerLight cihazınıza entegreli ışıklı diyot sayesinde malzemeyi rahatça görebilirsiniz.

Bosch Psr 1440 Li-2 Delme ve Vidalama Makinesi Yorumları

Bosch Psr 1440 Li-2 Delme ve Vidalama Makinesi Yorumları

Hakan
Yanında gönderilen yüzlerce parça sayesinde yaptığınız işler için sürekli birşeyler aramak zorunda kalmıyorsunuz. Özellikle uçlar ve tığlar gayet sağlam ve kaliteli. Eğer ev için alıyorsanız yıllarca hiçbir şeye ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.
Murat
Öncelikle ürün %100 orjinal diyebilirim. Yanında gönderilen kutusu kaliteli ve herşey için kullanışlı olmuş. Çanta ve vida kutusu da sağlam ve kaliteli. Kampanyadan 700 lira gibi bir fiyata satın aldım. Alacak kişilere tavsiyemdir.

Leave a Comment

Bosch Psr 1440 Li-2 Delme ve Vidalama Makinesi İncelemeleri

Bosch Psr 1440 Li-2 Delme ve Vidalama Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.