Bosch Psb 1800 Li-2 sarjli Matkap

Bosch Psb 1800 LI-2 Şarjlı Matkap

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 80%
İyi 4%
Ne İyi / Ne Kötü 4%
Kötü 6%
Çok Kötü 6%

Bosch Psb 1800 LI-2 Şarjlı Matkap yorum, zorlu montaj ve delme projeleri için profesyonel bir araçtır. Akülü darbeli anahtarın güçlü 2 kademeli planet dişli kutusu ile tüm vidalama, delme veya darbeli delme işlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin. 18 volt lityum iyon pillerin maksimum dayanıklılığının yanı sıra olağanüstü kullanım kolaylığı ve hafiflikten yararlanın. Ürünün temel özellikleri arasında; Lityum iyon akü teknolojisi sayesinde ahşap, metal ve duvarda vidalama, delme, darbeli delme için her an kullanıma hazırdır. 20 tork kademeli moment ön seçimi ve delme-darbe ayarı vardır. Her kullanım için optimum güç sunar. Her proje için akıllıca kontrol edilen enerji verebilen lityum iyon pil ve 1 saatlik şarj cihazı, Bosch 18 Volt sistemindeki tüm hafif iş aletlerinde ve bahçe aletlerinde kullanılabilir. Bosch Otomatik Kilit sistemli anahtarsız madren, en hızlı ve en kolay takım değişimini sunar.

Bosch Psb 1800 LI-2 Şarjlı Matkap Yorumları

Bosch Psb 1800 LI-2 Şarjlı Matkap Yorumları

Mert
Bir Matkap almak için uzun süredir araştırma yapıyordum ve birkaç farklı marka ve model arasından eleme yaparak Bosch Psb 1800 LI-2 Şarjlı Matkap almaya karar verdim. Malum siteden kampanya dahilinde bir çok uç seti ile beraber aldım. İlk dikkatimi çeken çantasının kalitesi olduğu ve her parça için de yeri düşünülmüş ayrıca herşeyin tam ve eksiksiz olduğunu gördüm. Tercihimi bu üründen yana kullandığım için mutluyum.
Cemal
Şarjlı matkap almayı düşünenler için kesinlikle tavsiye ederim. Ben şahsen bireysel kullanım için aldım. İlk gözlemlerime göre ürün artıları; güzel ve şık bir çantasının olması, uç ve vida çeşitleri ile beraber gelmesi, tutması ve kavramasının rahat olması gibi etkenler sayılabilir.

Leave a Comment

Bosch Psb 1800 LI-2 Şarjlı Matkap İncelemeleri

Bosch Psb 1800 LI-2 Şarjlı Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.