Bosch IXO 6 Vidalama Makinesi

Bosch IXO VI Vidalama Makinesi

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Bosch IXO VI Vidalama Makinesi, değişken hız ayarı ile evinizdeki ve işyerinizde ki tüm vidalama işlerinin tam kontrolünü elinize alın ve her işin hızına mükemmel şekilde uyum sağlayın. Artık her zamankinden daha güvenilir olan yeni IXO, lake ahşap gibi hassas malzemeler üzerinde kolay ve rahat bir şekilde çalışmanıza olanak tanır. Parçalanmış ahşap, hasarlı vidalar ve boşa harcanan vida başlarına veda edin. Hızınızı herhangi bir malzemeye göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Kalan çalışma süresini ayrıntılı olarak gösteren 3 led’li pil göstergesini kullanarak pil ömrünü yakından izleyin. IXO’da bulunan ek araçlar, evin içinde ve dışında birçok görevde size yardımcı olur. Böylelikle vidalama işlerinizi kolaylıkla yapabilir ve yeni uygulamalara başlayabilirsiniz. Barbekü alevini canlandırmak için kullanabileceğiniz vantilatörden şarap şişesi açacağı ve baharat değirmenine kadar bu ek araçlar size her konuda yardımcı olur.

Bosch IXO VI Vidalama Makinesi Yorumları

Bosch IXO VI Vidalama Makinesi Yorumları

Emre
Bu cihazı sanayideki ustamdan görüp aldım. Öyle küçük gözüktüğüne bakmayın. Vidalama konusunda bir çok matkaba taş çıkarır. Vida açma ve sıkma için motor gücü gayet iyi. Şarjıda azımsanmayacak kadar fazla gidiyor. Yanında gelen kutusu oldukça kaliteli ve yer kaplamıyor. Ev işleri için kesinlikle tavsiye ederim.
Yasin
Ev için zaman zaman aldığım demonte ürünleri kendim monte etmek amacıyla aldım. Küçük olması kolu yormuyor. Ayrıca bir çok dar alanda kullanabiliyorsunuz. Performansı bir matkap kadar olmasa da sıkmadığı vida olmadı. Kullanılmadığı zamanlarda derli toplu durması için ürünün kutusu artı bir özellik katıyor.

Leave a Comment

Bosch IXO VI Vidalama Makinesi İncelemeleri

Bosch IXO VI Vidalama Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.