Bosch ixo V Vidalama Makinesi

Bosch IXO V Akülü Vidalama Makinesi

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 81%
İyi 6%
Ne İyi / Ne Kötü 4%
Kötü 2%
Çok Kötü 7%

Bosch IXO V Akülü Vidalama Makinesi yorum; evinizde yada işyerinizde kullanılabilecek kullanışlı küçük bir kahramandır. Doğal olarak rahat bir kavrama ve anlaşılır kullanım için ergonomik bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda çalışırken daha iyi görüş sağlamak için odaklanmış spot veya dağınık aydınlatma üretmek amacıyla LED’li bir yerleşik PowerLight konseptine sahiptir. Herhangi bir USB arayüzüne bağlanan bir microUSB kablosu şarj işlemini kolaylaştırır. IXO, mobilyaların montajı veya sökülmesi ve vidalarının sıkılması için mükemmeldir. Lityum İyon aküsü saklanırken deşarj olmaz ve bu nedenle gerektiğinde her zaman hazırdır.

Bosch IXO V Akülü Vidalama Makinesi Yorumları

Bosch IXO V Akülü Vidalama Makinesi Yorumları

Cengiz
Şarjlı tornavidalarda tork konusu cihazın kalbidir yüreğidir. Kalitesini tork belirler. Vidalamayı ahşabın yanında mesela bir bilgisayar kasasında normal veya ufak vidalarda deneyip sonuna kadar sıkarak aletin sıkma sonrasındaki tepkisini görmek için denedim. Üründe ayarlı tork en güzeli ve tork mekanik olacak, elektronik değil. Bu üründe de tamda bu konu mevcut olduğundan çalışmasına ve performansına söyleyecek söz yok.
Yalçın
Bu cihazı yeni aldım. Ürün şık metal kutusunda, şarj cihazı ve 10 parça vidalama ucuyla birlikte teslim ediliyor. İlk bakışta IXO IV modeline göre daha ele oturan yapısı, ve geliştirilmiş aydınlatması dikkat çeken özelliklerinden. Üstünde bulunan kırmızı düğme, cihazın sağ veya sola dönmesini sağlıyor. Daha önceki modellerinde olduğu gibi altıgen başlı mandren mevcut. Üretim yeri, menşesi Macaristan. Uç takıp çıkarması oldukça basit, standart altıgen başlı bits ucu, mandrenine yerleştiriyoruz. Mıknatıslı yapısı sayesinde ucu tutuyor ve kullanıma hazır hale getiriyor. IXO V Şarjlı Tornavida-Matkap, 3.6 Volt 1.5 Ah gücünde, dakikada 215 devir dönebilen, 300 gram ağırlığında bir makine. 2 yıl garantisi mevcut . Daha çok amatör ve elektronik kullanıcılara hitap ediyor. Küçük ve basit işler için alıp kullanabilirsiniz.
Ahmet
Şarjı kolay kolay bitmeyen bir ürün. Montaj işlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Ben bilgisayar tamirinde kullanmak için aldım ve performansından memnunum.

Leave a Comment

Bosch IXO V Akülü Vidalama Makinesi İncelemeleri

Bosch IXO V Akülü Vidalama Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.