Bosch GSB 120-Li Darbeli Delme ve Vidalama Makinesi

Bosch GSB 120-LI Darbeli Delme ve Vidalama Makinesi

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 67%
İyi 15%
Ne İyi / Ne Kötü 6%
Kötü 2%
Çok Kötü 10%

Bosch GSB 120-LI Darbeli Delme ve Vidalama Makinesi Vidalama ve delme için güç ve esneklik sağlayan 2 vitesli şanzımanı ile yüksek verimlilik ve mükemmel tork sağlar. Daha uzun akü ömrü ve daha fazla dayanıklılık için Electronic Cell Protection (Elektronik Hücre Koruması) bulunur. Problemsiz aksesuar değişimi ve uzun süreli çalışmada her akü şarjı başına daha uzun çalışma süresi sağlayan tek kovanlı anahtarsız mandrene sahip darbe mekanizması sayesinde daha esnektir.

Bosch GSB 120-LI Darbeli Delme ve Vidalama Makinesi Yorumları

Bosch GSB 120-LI Darbeli Delme ve Vidalama Makinesi Yorumları

Akın
Bende yeni aldim şu an elimde inceliyorum. İlk izlenimlerime göre güzel makine. Fiyat performans ürünü. Kömürsüz olanlar bu fiyata bulunmaz. 1200 tl den aşağı kömürsüz yeni teknoloji matkap bulmak zor.
Nejat
Aynı modelden bende aldım n11 den 2 hafta önce. Üründe yalpalama problemi çıktığı için değişim talep ettim. Yeni ürün geldi ama yenisinde de aynı problem var. Yalpalama bu cihaza göre normal herhalde.
Ramazan
Evdeki bazı işler için iki hafta önce Bosch gsb 120 li 2Ah akülü vidalama aldım. Vidalama yaparken bazen matkap gücü kesiyor. Pilleri tam şarj etmiştim. Oda kapılarının kollarını vidalarken bir kaç kez yaptı. Çalışma sırasında madreni tuttuğumda da tork dişlisinden ses gelmeden tüm gücü anlık kesiyor ve tetiği bırakıp basmadan tekrar çalışmıyor. Tam verimli çalışmıyor ürün.
Asım
Bu model GSR12-Lİ modeli ile karıştırılıyor. Betona delik açmak için kullanacağınız bir alet arıyorsanız GSB12-Lİ modelini almanız gerekiyor. Darbeli olan GSB12-Lİ modelidir.

Leave a Comment

Bosch GSB 120-LI Darbeli Delme ve Vidalama Makinesi İncelemeleri

Bosch GSB 120-LI Darbeli Delme ve Vidalama Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.