Bosch Go

Bosch Go Akülü Vidalama Makinesi

Ürün Puanı

4,9


Çok İyi 96%
İyi 4%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Bosch Go Akülü Vidalama Makinesi yorum; Kontrolü kolay elektronik fren sayesinde devre dışı kaldığında alet hemen durur. Çift aktivasyon modu ile başlamak için sadece aleti itmeniz veya düğmeye basmanız yeterlidir. 5 tork ayarına ve maksimum performans moduna sahip mekanik debriyaj ile rahat ve performanslı bir kullanım imkanı sunar. Ürün ile birlikte takım çantası, karton kutu, mikro USB kablosu, 1 x vidalama ucu ile beraber geliyor.

Bosch Go Akülü Vidalama Makinesi Yorumları

Bosch Go Akülü Vidalama Makinesi Yorumları

Yakup
Tuşa basmalı modu da olmalıydı hassas yerleri sıkarken bastırarak sıktığımızda sorun olabilir mesela bilgisayardaki anakart. Ayrıca elle tutulan yerin saplı ve düz modele çevrilebilen tornavidalar var daha kullanışlı. Yani kısacası marka güzel kaliteli marka ama ürünü geliştirmesi lazım.
Abdullah
Beklediğim gibiçıktı, Bosch kalitesi ve sağlamlığı vida sıkma ve sökme işlemleri için almıştım. Delme işiniz yoksa rahatlıkla vidalama için alınabilir.
Cem
Ürün yıllardır alıştığımız Bosch kalitesinde. Malzeme kalitesi olsun, kutusu olsun ürüne artı özellik katıyor. Tutması rahat ve hafif bir cihaz. Özellikle elektronik işleri için daha kullanışlı bir ürün.

Leave a Comment

Bosch Go Akülü Vidalama Makinesi İncelemeleri

Bosch Go Akülü Vidalama Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.