Bosch Go 2 Akulu Vidalama Makinesi

Bosch Go 2 Akülü Vidalama Makinesi

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 59%
İyi 24%
Ne İyi / Ne Kötü 13%
Kötü 2%
Çok Kötü 2%

Minimum çaba, maksimum verimlilik Kontrolü ile profesyonel bir çözüm sunan Bosch Go 2 Akülü Vidalama Makinesi yorumları sayfamızda. Kontrolü kolay elektronik fren sayesinde devre dışı kaldığında alet hemen durur. Çift aktivasyon modu ile başlamak için sadece aleti itmeniz veya düğmeye basmanız yeterlidir. 5 tork ayarına ve maksimum performans moduna sahip mekanik debriyaj özelliği ile zorlanmadan her işinizi kolayca yapabilirsiniz. Yenilenen bir çok özelliği ile usta ellerin tercihi haline gelen Go 2 vidalama makinesi, uygun fiyatı ve teknolojik donanımları her zaman elinizin altında.

Bosch Go 2 Akülü Vidalama Makinesi Yorumları

Bosch Go 2 Akülü Vidalama Makinesi Yorumları

Arif
Bu ürün marangozlar ve alçı yapanlar için daha uygun bir ürün. Elektronik ve Elektrikçilerin işini zorlaştıracak bir üründür. Ona göre kara verin, Tavsiye etmem.
Mustafa
Ev için olabilir ama iş için çok çabuk bozulur. Özellikle elektrikte 2 ay kadar kullandım fakat 2m olmayan yerden ahşap zemine düştü ve içindeki baskı anahtarı kırıldı. İşin kötüsü kartı tamir yok servis direk değişim yapıyor. Anahtar tasarım bu şekli ile kötü daha kötüsü tamir edilmiyor olması.
Cengiz
Koçtaş tan 39.90 TL ye aldığım ürünle aynı güçte bir ürün. 250-300 TL ye alınacak bir ürün değil, küçük işleri yapabilir, ama biraz daha güç gerektiren işler içinde ayriyeten bir vidalama almak zorunda kalırsınız. Üründen çok markaya para ödüyorsunuz. Fiyatı 100-120 TL arasında olsaydı alınabilirdi. Ayrıca hız ayarını bir çok makinada tetikten yaparken, bunda elle yapılması çok gereksiz olmuş.

Leave a Comment

Bosch Go 2 Akülü Vidalama Makinesi İncelemeleri

Bosch Go 2 Akülü Vidalama Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.