Black & Decker BDCDD12BAFC-QW sarjli Matkap

Black & Decker BDCDD12BAFC-QW Şarjlı Matkap

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Black & Decker BDCDD12BAFC-QW Şarjlı Matkap, 12/26Nm maksimum tork gücü ile yüksek hızlı üstün performans sunar. Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap)25mm, (Metal)10mm olarak belirtilmiştir. Hızlı ve kolay uç değiştirmek için Metal ön kovanlı anahtarsız 10mm mandren bulunmaktadır. Kompakt ve hafif, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar. 11 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastikte delme ile her türlü vidalama uygulamasında üstün kontrol ve hassaslık sağlar. Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır. Alüminyum Taşıma çantası ile alet ve aksesuarları temiz ve güvenli bir şekilde saklama imkanı sunar. Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı kabzaya sahiptir.

Black & Decker BDCDD12BAFC-QW Şarjlı Matkap Yorumları

Black & Decker BDCDD12BAFC-QW Şarjlı Matkap Yorumları

Selim
İki senedir kullanıyorum hiç sıkıntı olmadı, betonda deliyor ahşapta. Her işimi kolaylıkla görebiliyorum. Daha pahalısını almaya gerek yok. İşinizi rahatlıkla görebiliyorsunuz.
Ahmet
Matkap fiyat performans ürünü. Evdeki işleriniz için sorunsuz kullanabileceğiniz bir ürün. Gücü çok iyi malzeme kalitesi fiyatına göre yeterli. Amatör işleriniz için size fazlasıyla yetecek bir ürün.
Bahri
Hafif bir yapısı var, ele tam oturuyor. Yeni tip bataryası uzun süre dayanıyor. Şarjı ise çabuk doluyor. Darbeli olmadığından duvar delemezsiniz ama bunun dışındaki tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Sahta ucuz çin malı ürünlere para vermektense bir defa daha fazlasını verip kaliteli bir ürün almak daha mantıklı.

Leave a Comment

Black & Decker BDCDD12BAFC-QW Şarjlı Matkap İncelemeleri

Black & Decker BDCDD12BAFC-QW Şarjlı Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.